В Іспанії слон напав на доглядача зоопарку, чоловік помер у лікарні

В Іспанії слон напав на доглядача зоопарку, чоловік помер у лікарні

В Іспанії слон напав на доглядача зоопарку, чоловік помер у лікарні
АР

Працівник зоопарку в Іспанії помер після того, як його хоботом вдарив слон. Через удар хоботом загиблий вдарився головою об решітку вольєра.

Про це повідомили представники зоопарку на місцеві чиновники, передає The Guardian.

Самка слона вагою близько 4 тонн вдарила хоботом 44-річного чоловіка у парку Кабарсено поблизу північного міста Сантандер. Його доставили до лікарні, однак за три години він помер від отриманих травм.

"Сила удару була такою великою, що виижити було неможливо", - відзначив Хав'єр Лопес Маркано, міністр туризму в регіональному уряді Кантабрії, якому належить зоопарк.

Як пояснили у зоопарку, співробітники прибирали вольєр перед інцидентом. У цей момент слониха була у ньому зі своїм дитинчам.

Маркано відзначив, що це перший напад за 31 рік існування закладу, хоча там тримають багато хижих тварин, як то вовки, тигри, леви та ягуари.

Що відомо

  • Канадські вчені виявили, що котів, які не харчуються м'ясом, краще розвинене тіло та міцніше здоров'я, ніж у звичайних.
  • У столиці Кореї Сеулі запустили програму тестування на СOVID-19 для домашніх тварин, у яких виявляють відповідні симптоми.
  • Дослідники з іспанського Центру геномного регулювання (CRG) проаналізували десять видів тварин і дійшли висновку, що тхори, кішки та собаки є вразливими тваринами до COVID-19.
  • Вчені університету Гельсінкі спільно з Об'єднанням хутрового звірівництва Фінляндії розробляють вакцину проти COVID-19 для тварин.
  • Учені зі Стенфордського університету в США встановили, що деякі види тварин, зокрема свині, пацюки, кури та качки, менш схильні або мають імунітет до коронавірусу.
На початок