Zoom відкриє всім користувачам доступ до автоматичних субтитрів

Zoom відкриє всім користувачам доступ до автоматичних субтитрів

Zoom відкриє всім користувачам доступ до автоматичних субтитрів
Фото з відкритих джерел

Онлайн-сервіс групових відеоконференцій Zoom оголосив про відкриття доступу функції автоматичних субтитрів, який планується запровадити восени 2021 року.

Про це розповіла у блозі менеджерка із маркетингу продуктів Zoom Джен Гілл.

"Ми раді повідомити, що прагнемо зробити ще один крок вперед і працюємо над тим, щоб зробити автоматичні субтитри – те, що ми називаємо "живою транскрипцією" – доступними для всіх наших користувачів восени 2021 року", – зазначила Гілл.

При цьому користувачі зможуть отримати доступ до функції швидше у разі, якщо вони оформлять відповідну заявку.

"Щоб допомогти власникам безкоштовних облікових записів, яким потрібна жива транскрипція, відсьогодні й до моменту ширшого випуску цієї функції, ми також будемо пропонувати надавати послугу за запитом", – додала вона.

За словами Гілл, можливість подати заявку в першу чергу призначена для людей із вадами слуху. Решту користувачів компанія просить дочекатися осені 2021-го.

Як зазначає Engadget, нині автоматичні субтитри на основі штучного інтелекту доступні для користувачів преміальної версії сервісу. Таку підписку можна придбати менш ніж за 150 доларів в рік.

Що відомо

  • Мережевий сервіс Zoom тимчасово скасував 40-хвилинне часове обмеження на безкоштовні відеоконференції на період зимових свят.
  • Нідерландський журналіст приєднався до секретної онлайн-конференції міністрів оборони ЄС. Йому вдалося вгадати пароль, оскільки один з урядовців опублікував частину PIN-коду на своїй сторінці в соцмережі.
  • У США юрист з'явився на засіданні суду в Zoom в образі кота.

Читайте також

Що таке Clubhouse, як він працює і може вплинути на культуру

На початок