Кожен шостий американець до 23 років належить до ЛГБТ-спільноти — дослідження

Кожен шостий американець до 23 років належить до ЛГБТ-спільноти — дослідження

Кожен шостий американець до 23 років належить до ЛГБТ-спільноти — дослідження
Pixar / Disney Plus

Кількість мешканців США, які ідентифікують себе як представників ЛГБТ, за 4 роки зросла на 5,6%.

Такі дані за результатами дослідження наводить аналітичний центр Gallup на основі опитування 15 000 людей старших за 18 років.

86,7% американців заявляють, що вони гетеросексуальні, 7,6% учасників опитування центру відмовилися розповідати про свою сексуальну орієнтацію.

Більше половини дорослих представників ЛГБТ-спільноти (54,6%) називають себе бісексуалами, 24,5% - гомосексуалами, причому 11,7% вважають себе лесбіянками, а 11,3% - трансгендерами. Усього, згідно з дослідженням, 3,1% американців визнають себе бісексуалами, 2,1% є гомосексуалами та 0,6% трансгендерами.

Окрім того, у Gallup визначили, що частіше себе як членів ЛГБТ-спільноти ідентифікують люди віком від 18 до 23 років (15,9%), тоді як серед людей старших за 56 років цей показник тільки 2%.

Дослідження також показало, на самоідентифікацію також впливають політичні погляди респондентів. Зокрема частиною ЛГБТ-спільноти визнали себе 13,0% політичних лібералів, 4,4% поміркованих та 2,3% консерваторів. Відмінності менш виражені в партійній ідентифікації, ніж в ідеології: 8,8% демократів, 6,5% незалежних та 1,7% республіканців ідентифікують себе як ЛГБТ.

Що відомо

  • У Великій Британії військовослужбовці, звільнені через сексуальну орієнтацію, зможуть повернути собі отримані раніше медалі за службу.
  • Німецьке міністерство оборони офіційно визнало та вибачилось за дискримінацію гомосексуалів в армії з 1955 по 2000 рік.
  • У США жінкам-військовим дозволили використовувати легкий макіяж, різні зачіски та прикраси на службі.

На початок