У США жінкам-військовим дозволили використовувати помаду та лак для нігтів

У США жінкам-військовим дозволили використовувати помаду та лак для нігтів

У США жінкам-військовим дозволили використовувати помаду та лак для нігтів
. АР

У США жінкам-військовим дозволили використовувати легкий макіяж, різні зачіски та прикраси на службі.

Відповідне рішення ухвалив Пентагон, передає DW.

Так, тепер військовослужбовицям дозволено використовувати помаду, фарбувати лаком нігті, носити довге волосся та сережки у вухах. Раніше жінки з довгим волоссям мали заплітати його у вузол, що створювало незручності, оскільки вони мали надягати на службі шолом.

Тепер під час тренувань і в тактичних ситуаціях, волосся дозволено зібрати у косички або хвіст. Зачіски можна поєднувати, якщо це не заважатиме носити шолом.

Водночас жінкам дозволили повністю голити голову, тоді як раніше мінімальна довжина волосся була обов'язковою.

Також жінкам на службі дозволили з'являтися з нафарбованими губами та нігтями. Однак дозволено використовувати тільки лак "неекстремальних кольорів" - приходити з чорними або фіолетовими нігтями все ще заборонено. Це ж стосується і кольору волосся - воно має бути природним, жінкам заборонено фарбувати його у яскраві кольори, як то рожевий чи зелений.

Що відомо

  • В останні тижні свого президенства Дональд Трамп розгорнув активну діяльність. Зокрема, 24 грудня він наклав вето на раніше ухвалений обома партіями Конгресу проєкт оборонного бюджету, який містив допомогу Україні та передбачав санкції проти російського газогону "Північний потік-2". Однак 1 січня сенат США більшістю голосів подолав вето Трампа на оборонний бюджет.
  • Верховна Рада підтримала законопроєкт "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях".
На початок