Інформаційні табло та острівці безпеки. КМДА планує підвищити безпеку столичних вулиць

Інформаційні табло та острівці безпеки. КМДА планує підвищити безпеку столичних вулиць

Інформаційні табло та острівці безпеки. КМДА планує підвищити безпеку столичних вулиць
ua.news

Міська влада Києва планує реалізувати кілька проєктів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху. Вони передбачають встановлення нових світлофорів і огороджень, облаштування острівців безпеки, реконструкцію низки магістральних вулиць та облаштування їх електронними інформаційними табло.

Для реалізації таких заходів планується залучити кредити від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), повідомляє пресслужба КМДА із посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

Як зазначається у повідомленні, зокрема, проєкт "Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України", реалізація якого запланована на 2021-2024 роки, покликаний знизити смертність і травматизм на дорогах та поліпшити інфраструктуру для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту. У межах проєкту планується встановити нові світлофори та реконструювати старі, встановити дорожні знаки, транспортні та пішохідні огородження, облаштувати пішохідні переходи острівцями безпеки та освітленням.

Також проєкт передбачає реконструкцію низки магістральних вулиць та облаштування їх електронними інформаційними табло, знаками та іншими технічними засобами регулювання дорожнього руху. Такі заходи планується реалізувати у наступних локаціях Києва:

 • вул. Васильківська;
 • пл. Перемоги;
 • перехрестя вул. Привокзальної та вул. Сімферопольської.
 • вул. Вадима Гетьмана (від просп. Перемоги до вул. Борщагівської);
 • вул. Січових Стрільців (відрізок від пл. Львівської до вул. Глибочицької);
 • перехрестя Велика Кільцева дорога – вул. Газопровідна;
 • транспортна розв’язка Наддніпрянське шосе – Південний міст – вул. Саперно-Слобідська;
 • транспортна розв’язка проспект Перемоги – проспект Академіка Палладіна – Кільцева дорога.

Окрім того, комунальне підприємство "Центр організації дорожнього руху" спільно з ЄІБ відпрацювали та погодили перелік проєктів із підвищення безпеки дорожнього руху на аварійно небезпечних ділянках, модернізації перехресть, будівництва світлофорних об’єктів та ліній зв’язку автоматизованої системи керування дорожнім рухом (АСКДР).

Ці заходи реалізовуються відповідно до затвердженої Стратегії розвитку Києва до 2025 року, зазначили у КМДА. Вони дозволять збільшити провізну спроможність вулично-дорожньої мережі, організувати координовану систему управління транспортними потоками та оперативно реагувати на заторові ситуації.

Що відомо

 • КМДА попередила про часткове обмеження руху транспорту на Індустріальному шляхопроводі з 27 лютого до 31 травня через ремонтні роботи.
 • У Києві випробували на міцність Шулявський міст. Зокрема по ньому проїхали вісім МАЗів, а під мостом у цей час стояв мер Києва Віталій Кличко разом з будівельниками.
 • Київська міська рада обіцяє відновити будівлю 110-річного кінотеатру "Екран".
На початок