Рух на Індустріальному шляхопроводі буде обмежний до червня — КМДА

Рух на Індустріальному шляхопроводі буде обмежний до червня — КМДА

Рух на Індустріальному шляхопроводі буде обмежний до червня — КМДА
Вікіпедія

Київська міська державна адміністрація попередила про часткове обмеження руху транспорту на Індустріальному шляхопроводі з 27 лютого до 31 травня через ремонтні роботи.

"Із 07:00 27 лютого до 31 травня на Індустріальному шляхопроводі частково обмежать рух транспорту", – йдеться в повідомленні пресслужби КМДА.

Згідно з ним, там розпочинається перший етап капітального ремонту. Роботи виконають у комплексі з оновленням вулиці Борщагівської. КМДА зазначає, що це перший капремонт автомобільної частини шляхопроводу з моменту його побудови в 1977 році.

Так, з 27 лютого роботи розпочинають на частині шляхопроводу в напрямку центру. Наступного тижня – розпочнуть також у напрямку Борщагівки. Під час робіт рух буде частково обмежено на 1,5 смуги на обох частинах шляхопроводу.

Також під час першого етапу обмежать прохід пішоходів на частині шляхопроводу в бік центру. Пішоходи зможуть рухатись тротуаром шляхопроводу з боку станції метро "Шулявська".

Що відомо

  • У Києві випробували на міцність Шулявський міст. Зокрема по ньому проїхали вісім МАЗів, а під мостом у цей час стояв мер Києва Віталій Кличко разом з будівельниками.
  • У Києві 25 лютого обмежать роботу станцій метрополітену "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого".
На початок