На Львівщині однією із перших від COVID-19 провакцинували лікарку інфекційної лікарні

На Львівщині однією із перших від COVID-19 провакцинували лікарку інфекційної лікарні

На Львівщині однією із перших від COVID-19 провакцинували лікарку інфекційної лікарні
Суспільне Львів

На Львівщині від COVID-19 провакцинували завідувачку 4-го відділення Львівської інфекційної лікарні Тамілу Алексанян.

Також щеплення вже зробили директору інфекційної лікарні Сергію Федоренку. В обох випадках побічних реакцій не зафіксували. Медики кажуть, що почуваються нормально.

На Львівщині першою від COVID-19 провакцинували лікарку інфекційної лікарні
Таміла Алексанян, завідувачка 4-го відділення Львівської інфекційної лікарні. Markiian Lyseiko

"Я багато років працюю в інфекційній лікарні і бачила багато інфекційних хвороб, їх перебіг і завершення, їх наслідки. Тому сумнівів чи вакцинуватися від коронавірусної інфекції не було", — каже Таміла Алексанян.

Другу дозу вакцини Таміла Алексанян отримає через 28 днів. Поки на Львівщині працюватиме одна бригада вакцинації.

"Орієнтовно ми плануємо близько 50 щеплень зробити (впродовж 25 лютого, — ред.), хоча розуміємо, що є певні моменти, бо це ж перший день, може якісь технічні, ми все напрацьовуємо, з кожним днем ми це будемо відпрацьовуємо до автоматизму", — каже керівник обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

За словами очільниці Львівського лабораторного центру Наталії Іванченко, на сьогодні зголосились зробити щеплення півтори тисячі працівників ковідних лікарень та 450 працівників екстреної медичної допомоги.

На Львівщину вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від COVID-19 привезли в ніч на 25 лютого. Всього для області надійшло 42 200 доз вакцини.

Що відомо

  • 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини проти COVID-19 — Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Розробниками цієї вакцини є Оксфордський університет і компанія AstraZeneca. Йдеться про "оксфордську" вакцину, яку для локального індійського ринку випускає Serum Institute India.
  • 24 лютого в Україні зробили перше щеплення від COVID-19. Вакцину отримав лікар з Черкас.
На початок