На міжнародній виставці покажуть фото бабусі з Кіровоградщини

На міжнародній виставці покажуть фото бабусі з Кіровоградщини

На міжнародній виставці покажуть фото бабусі з Кіровоградщини
Олександр Майоров

На міжнародній виставці "Жінка назавжди 2021" у Києві покажуть фотографії 80-річної Любові Сандул із села Журавлинка Голованівського району Кіровоградської області. Про це Суспільному розповіла учасниця проєкту “Баба Єлька” Інна Тільнова.

"З бабусею Любою ми познайомилися у нашій третій експедиції у 2018 році. Вона носійка неймовірного автентичного пісенного фольклору і виконавиця "сороміцьких" пісень.Сороміцькі пісні- жанр українського музичного фольклору, що характеризується жартівливим чи сатиричним змістом що пов'язаний з еротичними мотивами. . А ще баба Люба знахарка, допомогає людям долати недуги".

Каже – ця світлина одна з улюблених колективу “Баба Єлька”. Його зробив фотограф проєкту Олександр Майоров під час експедиції в Голованівський район.

Зображення Любові Сандул представляли на виставці Олександра Майорова “Різні” у  Кропивницькому.

Що відомо

  • Проєкт “Баба Єлька” заснований у липні 2018 року.
  • До команди проєкту, крім Світлани Буланової, входять журналістка Інна Тільнова, піарниця Вікторія Семененко, журналісти Ігор Крушеницький та Світлана Томашевська, фотографи Майкл Ендрюс та Олександр Майоров, науковий консультант Олександр Ратушняк.
  • Головна мета проєкту, на думку його учасників — записати автентичні українські пісні, спонукати по-іншому поглянути на народну творчість, позбувшись при цьому комплексів національної меншовартості. В арсеналі “Баби Єльки” є вже більше 200 пісен.
  • Команда проєкту отримала нагороду від UA:Суспільного “Відкриття року. Історія, культура”.

Читайте також

На початок