Танзанія з травня не публікує дані про COVID-19. ВООЗ відреагувала

Танзанія з травня не публікує дані про COVID-19. ВООЗ відреагувала

Танзанія з травня не публікує дані про COVID-19. ВООЗ відреагувала
WHO

Керівництво Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) закликає Танзанію ділитися інформацією щодо поширення коронавірусу в країні, оскільки останні дані про це організація отримала ще у травні 2020 року.

Про це йдеться у заяві гендиректора ВООЗ Тедроса Адханома Гебреєсуса.

З відповідним закликом він звернувся до Танзанії після низки смертей урядовців країни. Зокрема, 17 лютого від COVID-19 помер віцепрезидент острова Занзібар (острів входить до складу Танзації – ред.) Сеїф Шариф Хамад, який був найвідомішим політиком Танзанії.

"Закликаю Танзанію почати повідомляти про хворих на COVID-19 та ділитися відповідними даними. Також закликаю владу країни впровадити заходи у сфері охорони здоров’я, відомі своєю дієвістю в припиненні поширення вірусу, і готуватися до вакцинації", — йдеться в заяві.

Читайте також: Українські туристи, які застрягли на Занзібарі, прилетіли до України

Очільник ВООЗ також зазначив, що у жителів Танзанії, які виїжджали за кордон, виявляли COVID-19, що підтверджує наявність вірусу в країні.

"Це підкреслює необхідність Танзанії вживати рішучих заходів як для захисту власного народу, так і для захисту населення в цих країнах та за їх межами. Національні органи влади повинні робити все можливе, щоб захистити людей та врятувати життя, і ВООЗ готова підтримати їх у відповіді на цей смертельний вірус", — наголосив Гебреєсус.

Що відомо

  • У травні 2020 року президент Танзанії Джон Маґуфулі заявив, що країна "вільна від коронавірусу", і наказав не публікувати дані щодо поширення COVID-19.
  • Танзанія є однією з країн, відкритих для українських туристів на тлі пандемії COVID-19.
  • Двоє киян повернулися з Танзанії та захворіли на тропічну малярію.
На початок