Трамп заявив, що не повернеться у "нудний" Twitter

Трамп заявив, що не повернеться у "нудний" Twitter

Трамп заявив, що не повернеться у "нудний" Twitter
Associated Press

45-й президент США Дональд Трамп заявив, що не відновлюватиме свій обліковий запис у Twitter, оскільки соціальна мережа стала "нудною" після блокування його акаунту.

Про це Трамп сказав у інтерв'ю Newsmax.

"Якщо подивитися на те, що коїться у Twitter, то, як на мене, він став дуже нудним й мільйони людей покидають платформу. Вони йдуть, оскільки Twitter вже не той. Ми не хочемо повертатися у Twitter", — сказав Трамп.

Він також назвав принизливим рішення керівництва соцмережі позначати його твіти спеціальними плашками, які вказували начебто на неправдивість викладеної в них інформації. Трамп повідомив, що планує створити акант в іншій соціальній мережі Parler, а також разом з командою працює над запуском власного сайту, де буде місце для "75 мільйонів його прихильників".

"Існує також можливість створення власного сайту, оскільки наша аудиторія більша, ніж у будь-кого", — додав колишній лідер США.

Що відомо

  • Соціальна мережа Twitter назавжди заблокувала обліковий запис Дональда Трампа після заворушень у Вашингтоні та штурму Капітолію 6 січня.
  • Також акаунти 45-го президента США Трампа заблокували Instagram та Facebook, однак згодом розблокували їх.
  • Загалом після подій 6 січня Трампа заблокували 12 соціальних мереж і платформ.
  • У грудні 2020 року соцмережа Twitter почала позначати повідомлення Дональда Трампа щодо результатів президентських виборів приміткою про перемогу Джозефа Байдена.
На початок