Потепління і подекуди сніг. Якою буде погода у неділю

Потепління і подекуди сніг. Якою буде погода у неділю

Потепління і подекуди сніг. Якою буде погода у неділю
НАН України

В Україні 21 лютого синоптики прогнозують підвищення температури на 2-5 градусів. На півночі, сході та подекуди у центрі країни очікується невеликий сніг.

За даними Укргідрометцентру, в Києві вдень буде мінлива хмарність, вночі – сніг. Температура становитиме +1… +3 градусів, вітер південно-західний, 5-10 м/с.

У центральних областях України місцями сніжитиме, зокрема на Полтавщині та Черкащині. Температура становитиме +1…+4 градусів, вітер південно-західний, 5-10 м/с.

На півночі вночі та вдень також очікується сніг. Повітря вдень прогріється до +4 градусів, а вночі температура опуститься до -8 градусів, вітер південно-західний, 5-10 м/с.

На сході країни також прогнозується сніг. Температура повітря вдень становитиме -1…+2, вночі – від 6 до 9 градусів морозу, вітер південно-західний, 5-10 м/с.

На півдні істотних опадів не очікується. Температура становитиме +2…+5 градусів, вітер південно-західний, 5-10 м/с.

У західних областях країни також переважатиме плюсова температура. Вдень вона становитиме +2…+5, на Закарпатті підніметься до +6 градусів, а вночі коливатиметься в діапазоні -3…-8 градусів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с, без істотних опадів.

Що відомо

  • За даними синоптиків, з 20 лютого в Україну йде потепління.
  • Через очікуване потепління у Києві гідрослужби почали чистити зливостоки, обстежувати колодязі та колектори.
  • У Саудівській Аравії, Йорданії та Ізраїлі у лютому пройшли аномальні для регіону снігопади.
  • 16 лютого через аномальну зимову погоду та сильні снігопади у Греції була паралізована робота громадського транспорту.
  • Через снігові бурі та різке похолодання 15 лютого у низці штатів на північному заході США сотні тисяч людей залишилися без електрики.
  • Природні катаклізми у 2020 році завдали різним країнам світу понад 100 мільярдів доларів сукупних збитків та призвели до загибелі понад 2 тисяч людей. Це визначили автори звіту "Підрахунок вартості 2020: рік кліматичного зриву", опублікованому організацією, що бореться зі світовою бідністю Cristian Aid.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.
На початок