Верблюди під заметами. Близький схід засипало снігом

Верблюди під заметами. Близький схід засипало снігом

Верблюди під заметами. Близький схід засипало снігом
@Arabbeau

У Саудівській Аравії, Йорданії та Ізраїлі пройшли аномальні для регіону снігопади.

Про це повідомляє NBC News.

У Саудівській Аравії сніг випав у провінції Тобук, яка розташована на північному заході країни. Незвичайні погодні умови завдали серйозного удару по пустельним екосистемам провінції.

Температура повітря опустилася нижче нуля, а по всій території аравійських пустель у Тобруці утворилися снігові замети.

Вперше за 8 років пройшли снігопади в Ізраїлі. Жителі Єрусалиму та околиць масово долучалися до незвичних снігових забав, і відео зі снігом записав навіть прем'єр-міністр Країни Беньямін Нетаньяху.

Снігом вкрило також столицю Йорданії місто Амман. Місцеві жителі виявилися менш сміливими за ізраїльтян та майже не покидали домівки через незвичну погоду.

Що відомо

  • 16 лютого через аномальну зимову погоду та сильні снігопади у Греції була паралізована робота громадського транспорту.
  • Через снігові бурі та різке похолодання 15 лютого у низці штатів на північному заході США сотні тисяч людей залишилися без електрики.
  • Природні катаклізми у 2020 році завдали різним країнам світу понад 100 мільярдів доларів сукупних збитків та призвели до загибелі понад 2 тисяч людей. Це визначили автори звіту "Підрахунок вартості 2020: рік кліматичного зриву", опублікованому організацією, що бореться зі світовою бідністю Cristian Aid.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.
  • Науковці з американського університету Баффало (штат Нью-Йорк) з'ясували, що швидкість танення льодовиків Гренландії наразі загрожує стати найвищою за останні 12 тисяч років.

На початок