Американки переодяглися у бабусь, щоб вдруге прищепитись від COVID-19

Американки переодяглися у бабусь, щоб вдруге прищепитись від COVID-19

Американки переодяглися у бабусь, щоб вдруге прищепитись від COVID-19
ABC News

У Флориді дві жінки 44-х та 34-х років намагалися видати себе за бабусь, щоб отримати другу дозу вакцини від коронавірусу.

Про це повідомляє ABC News із посиланням на директора Департаменту охорони здоров'я в окрузі Орандж Рауля Піно.

Як зазначається, жінки прийшли до пункту вакцинації в окрузі Орандж у чепчиках, рукавичках та окулярах та мали при собі документи про отримання першої дози.

"Вони переодяглися в бабусь, щоб отримати другу дозу вакцини. Але я не знаю, як їм вдалося вакцинуватися першого разу", — сказав Піно.

Під час перевірки посвідчення водіїв з'ясувалося, що дати народження жінок не збігаються з датами, зазначеними при реєстрації на отримання вакцини. Тому в щепленні їм відмовили, а жінки вибачилися за вчинок. Директор департаменту охорони здоров'я додав, що це не поодинокий випадок, оскільки через швидкий процес вакцинації деякі люди могли незаконно "протиснутися".

Як зазначається на сайті уряду округу Орандж, у Флориді щеплення від COVID-19 можуть отримати тільки медичні працівники, жителі установ тривалого догляду і люди старше 65 років.

Що відомо

  • Загальнонаціональна програма вакцинації проти COVID-19 в США розпочалася 14 грудня 2020 року. Першою щеплення зробили медсестрі інтенсивної терапії Єврейського медичного центру у Нью-Йорку Сандрі Ліндсей.
  • Управління за якістю продуктів та медикаментів США (FDA) 18 грудня підтвердило високу ефективність вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna та дозволило її масове використання.
  • США планують закупити 600 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 до початку літа 2021 року.
На початок