Pfizer планує вдвічі збільшити виробництво вакцин проти COVID-19

Pfizer планує вдвічі збільшити виробництво вакцин проти COVID-19

Pfizer планує вдвічі збільшити виробництво вакцин проти COVID-19
USNews

Американська компанія Pfizer планує вдвічі збільшити виробництво вакцин від коронавірусу. А президент США Джозеф Байден пообіцяв забезпечити вакциною усіх американців до кінця липня поточного року.

Як заявив у відеозверненні очільник Pfizer Альберт Бурла, зараз компанія виробляє близько 5 мільйонів доз на тиждень.

Своєю чергою, президент США Джозеф Байден запевнив, що виконає свою обіцянку про поширення 100 мільйонів доз препарату в перші сто днів перебування на посаді, передає "Голос Америки". Раніше він заявив, що до початку літа США закуплять до 600 мільйонів доз. Таких обсягів вакцини вистачить для того, аби вакцинувати 90% населення США, яке наразі становить близько 330 мільйонів осіб.

"Нині ми розраховуємо, що зможемо забезпечити всіх американців вакцинами до кінця липня. Це не означає, що всі американці будуть щеплені, але буде доступна достатня кількість доз", — сказав Байден.

Що відомо

  • Компанія Pfizer подала документи на сертифікацію своєї вакцини проти СOVID-19 в Україні.
  • США планують закупити 600 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 до початку літа 2021 року.
  • Загальнонаціональна програма вакцинації проти COVID-19 в США розпочалася 14 грудня 2020 року. Першою щеплення зробили медсестрі інтенсивної терапії Єврейського медичного центру у Нью-Йорку Сандрі Ліндсей.
  • Управління за якістю продуктів та медикаментів США (FDA) 18 грудня підтвердило високу ефективність вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna та дозволило її масове використання.
На початок