Четвертий примусовий привід: суддю Вовка вкотре не змогли привезти до суду

Четвертий примусовий привід: суддю Вовка вкотре не змогли привезти до суду

Ексклюзивно
Четвертий примусовий привід: суддю Вовка вкотре не змогли привезти до суду
. Facebook

Детективи Національного антикорупційного бюро втретє не змогли примусово доставити главу Окружного адмінсуду Павла Вовка на суд з обрання йому запобіжного заходу. Четверте засідання мають провести 22 лютого.

Як повідомили Суспільному у пресслужбі Вищого антикорупційного суду, слідчий суддя Андрій Біцюк вчетверте дозволив привести Вовка до суду.

"Суддя вчетверте постановив застосувати примусовий привід до голови ОАСК, наступне засідання призначене на 22 лютого", - повідомила прессекретарка Антикорупційного суду Олеся Чемерис.

Що сталося

Суддя ВАКС Андрій Біцюк 3 лютого з другої спроби задовольнив клопотання детективів НАБУ щодо примусового приводу до суду голови Окружного адмінсуду Павла Вовка. Засідання мало відбутися 8 лютого, утім тоді детективам не вдалося доставити Вовка до суду. За словами прокурора, співробітники НАБУ не змогли розшукати суддю ані за місцем проживання, ані за місцем роботи.

Вдруге Вовка не змогли доправити на засідання 16 лютого. Водночас голова ОАСК заявив, що він "ні від кого не ховається" і перебуває на робочому місці.

Суспільне звернулося за коментарем до Національного антикорупційного бюро.

Що відомо

  • Національне антикорупційне бюро 17 липня провело обшуки в Окружному адміністративному суді Києва та заявили про вручення підозри голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику Євгенію Аблову та ще п’ятьом суддям.
  • У 2019 році НАБУ вже розслідувало можливе втручання суддів ОАСК в роботу членів Вищої кваліфікаційної комісії. Тоді теж НАБУ спільно з ГПУ обшукували приміщення ОАСК, та заявляли про підготовку підозр суддям ОАСК Євгену Аблову й Ігорю Погрібніченку, а також судді Суворовського райсуду Одеси Івану Шепітку.
  • В Окружному адміністративному суді Києва заявили, що не можуть передати вісьмом своїм суддям повістки на допити у Національному антикорупційному бюро, оскільки всі вони перебувають у відпустках.
  • НАБУ вдруге за рік оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Павла Вовка.
  • 11 січня Вищий антикорупційний суд відмовив НАБУ у примусовому приводі голови Окружного адмінсуду Павла Вовка, через нібито відсутність доказів отримання ним повістки.
  • Суддя Вовк відкидає всі звинувачення та не з'являється на судові засідання. Для того, щоб вручити повістку Вовку з викликом на судове засідання 5 січня, НАБУ довелося провести спецоперацію на святкуванні весілля поблизу Києва 24 грудня 2020 року. Але на суд підозрюваний так і не з'явився.
На початок