У Кропивницькому просять створити майданчик для дрифту

У Кропивницькому просять створити майданчик для дрифту

У Кропивницькому просять створити майданчик для дрифту
Суспільне: Кропивницький

Майданчик для дрифтукерований занос автомобіля просять створити у Кропивницькому. Петицію в єдиній системі електронних петицій зареєстрував Максим Ман. Суспільне дізнавалось – де хочуть облаштувати майданчик.

На сайті місцевих електронних петицій є інформація, що петицію про створення майданчика для дрифту Максим Ман зареєстрував 10 лютого. На 11:00 18 лютого її підписали 181 людина. За словами чоловіка, у Кропивницькому немає жодного майданчика для дрифту: ”Треба щось організовувати. Люди скаржаться, що хлопці дрифтують у місті, заважають спати, наражають на небезпеку. Тому я і вирішив написати петицію, щоб щось думали”.

До закінчення збору підписів залишилось 37 днів (на 18 лютого – ред.). Якщо петицію підпишуть 450 людей, її розглянуть на комісії Кропивницької міської ради. Скільки треба грошей на облаштування майданчика – автор петиції не рахував.

У Кропивницькому просять створити майданчик для шрифту
Колишня злітна смуга у Кропивницькому. Суспільне: Кропивницький

У місті більше ніж пів сотні дрифтерів – розповів кропивничанин Олександр Квятковський. Майданчик хочуть облаштувати на колишній злітній смузі у мікрорайоні Новомиколаївка в Кропивницькому: ”Потрібен трек для керованого заносу. Тому що виїжджати в місто і робити таке там, де їздять цивільні машини, ходять пішоходи – неприпустимо. Ми це розуміємо. Потрібен асфальт, де раніше були плити”.

Кропивничанка Любов Данилова розповіла, що спеціально облаштовані майданчики для дрифту є в інших містах: ”Їздити в інші міста – Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Київ – просто покататися, за шалені гроші, бо вони, в основному, платні – невигідно і займає багато часу”.

Що відомо

У Кропивницькому оштрафували водіїв, які ”дрифтували” на вулицях міста.

Читайте також

На початок