Кропивничанка стала призеркою чемпіонату України з плавання

Кропивничанка стала призеркою чемпіонату України з плавання Facebook/Елена Дзюбина

Владислава Головко з Кропивницького виборола бронзову медаль на чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів. Про це розповіла тренерка плавчині Олена Винокурова-Дзюбіна. Змагання відбувалися 15-17 лютого у Дніпрі.

Медаль Владислава виграла на дистанції 200 метрів брасом у віковій категорії 12-15 років. У цій категорії змагались 21 спортсменка. Результат кропивничанки – 2 хвилини 45,45 секунди.

Кропивничанка стала призеркою чемпіонату України з плаванняFacebook/Елена Дзюбина

Владислава Головко

Чемпіонат був відбірковим на чемпіонат Європи серед юніорів 2021 у Хорватії, який відбудеться у липні.