Стрибун з Кропивницького виборов ”срібло”на чемпіонаті України з легкої атлетики European Athletics via Getty Images

Кропивничанин Олег Дорощук (стрибун у висоту – ред.) став срібним призером чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, подолавши планку висотою 2 метра 28 сантиметрів. Про це Суспільному розповів тренер спортсмена Геннадій Здітовецький. Стрибун вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу та здобув путівку на чемпіонат Європи в приміщенні.

Переможцю змагань, Андрію Проценку з Херсонської області, Олег Дорощук поступився за спробами, взявши таку ж висоту. 2 метра 28 сантиметрів – це особистий рекорд кропивницького легкоатлета.

Серед молоді Олег Дорощук став першим.

• З 10 лютого в Сумах відбувається чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У триденних змаганнях беруть участь 495 спортсменів з 25 регіонів.
  • У секторі для стрибків у висоту до фіналу, крім Олега Дорощука, вийшов Дмитро Яковенко з Кропивницького. Він посів четверте місце з результатом 2 метри 15 сантиметрів. Такий самий результат показали ще три спортсмени. Вирішальною стала кількість спроб. Третім став Дмитро Нікітін з Житомира.
  • Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні відбудеться у польському місті Торун 5-7 березня 2021 року.