Dakh Daughters випустили альбом-саундтрек "Make Up" до однойменної вистави

Dakh Daughters випустили альбом-саундтрек "Make Up" до однойменної вистави

Dakh Daughters випустили альбом-саундтрек "Make Up" до однойменної вистави

Український фрік-кабаре гурт Dakh Daughters випустив альбом "Make Up", який складається з пісень до однойменної вистави з минулорічної програми театру "ДАХ". Послухати новий альбом можна за посиланням на різних стрімінгових сервіс.

Торік Dakh Daughters представили виставу "Make Up" у театрі ДАХ. У ній кожна з учасниць колективу розповідає перекладені драматургом на мову театру історії з життя, після якої розповідь завершує музична композиція – саме вони і увійшли в альбом, без драматичних монологів.

"Дуже невдячна справа переказувати простими словами сюжет і дію вистави. Удвічі складніше розповісти про пісні, які там лунають. На щастя, звуковий супровід вистави Make Up має окреме призначення — його можна просто слухати, як альбом", — коментує гурт у соцмережах.

У композиціях поєднане інструментальне звучання з говором співачок. Таким чином пісні стають повноцінними персонажами дійства.

"Новий альбом — це пісні, які лунають між нашими історіями у самій виставі. І вони звучать, наче думки, мелодії та асоціації між рядками роману. Чи це саундтрек до вистави? Скоріше ні — музичні композиції перетворюються на повноцінних персонажів цієї подорожі, подеколи відлунюючи темою чиєїсь історії, а подеколи набуваючи зовсім інших самостійних обертів і смислів у процесі", — коментують свою нову роботу виконавиці.

Читайте також

Найкращі українські музичні альбоми 2020 року: вибір експертів

Стасік, Курган і Dakh Daughters. Найкрасивіші українські пісні 2019 року

Від Міхалка до DZIDZIO. Кого з музикантів і за які заслуги нагороджував Зеленський

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше