Хмельничанка Марина Бех-Романчук — чемпіонка України зі стрибків у довжину

Хмельничанка Марина Бех-Романчук — чемпіонка України зі стрибків у довжину World Athletics

Хмельничанка Марина Бех-Романчук виграла змагання зі стрибків у довжину на чемпіонаті України, який триває у Сумах. Про це повідомляє пресслужба федерації легкої атлетики України.

Стрибнула хмельничанка на 6,70 сантиметрів не залишивши шансів своїм суперницям.

Як розповіла Бех-Романчук, поки що вона знаходиться не у найкращій формі.

"У Сумах стрибалося значно ліпше, ніж у Берліні, але ще потрібно працювати над розбігом. Я поки не відчуваю його, що було помітно сьогодні в секторі. Тому наразі не вдається реалізувати те, до чого прагну. На цьому етапі нам не вистачає технічних тренувань, і якраз їм зараз потрібно приділити увагу. Розбіг – це основна частина стрибка, від якої все залежить. І якщо він не якісний, не швидкий, то не буде й хорошого результату", - розповіла Марина.

Додає, перед чемпіонатом Європи у приміщеннях, разом з тренером будуть працювати над розбігами.

"Будемо намагатися реалізувати себе на чемпіонаті Європи", - каже легкоатлетка.

• Перший турнір зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук провела на турнір в Берліні, де виграла срібну медаль.
  • Марина Бех-Романчук прокоментувала результат на змаганнях у Берліні, де її найкращим результатом у стрибках у довжину стали 6.64 метри.
  • Минулого року Марина Бех-Романчук двічі перемогла на етапах Діамантової ліги.
  • Найкращим особистим результатом українки залишається стрибок у 6.96 метри на турнірі в Польщі в лютому 2020-го.