Магучіх - чемпіонка України у стрибках у висоту, Левченко - друга

Магучіх - чемпіонка України у стрибках у висоту, Левченко - друга

Магучіх - чемпіонка України у стрибках у висоту, Левченко - друга Дмитро Вакулко

Після невдалої кваліфікації українська рекордсменка упевненіше виступила у фіналі змагань.

За підсумками кваліфікації у стрибках у висоту до фіналу чемпіонату України відібралися 8 спортсменок. Найбільше проблем виникло у Ярослави Магучіх, яка лише з третьої спроби взяла висоту 1.80 метри.

Читайте також: Магучіх після світового рекорду взяла 1.80 м з третьої спроби на чемпіонаті України

Проте у фінальний день змагань Магучіх стрибала упевнено і майже кожну висоту брала з першої спроби.

Магучіх розпочала свої виступи останньою, з висоти 1.83 метри. І взяла її з першої спроби, на відміну від Лілії Клінцової та Ілони Заскалько (представниця Львівської області ледь не зупинилася на висоті 1.75 метри, проте перенесла спробу на 1.79 м і взяла її).

За підсумками стрибків на 1.87 метрів учасниць фіналу залишилося чотири: Оксана Окунєва і турецька легкоатлетка Бусе Савашкан не змогли її подолати. Була близькою до цього і Юлія Чумаченко, проте останню спробу представниця Донецької області реалізувала.

Читайте також: Ярослава Магучіх - найкраща легкоатлетка Європи у січні

Висоту 1.90 метри всі чотири спортсменки взяли без проблем, хоча Левченко знадобилася одна додаткова спроба. А ось за підсумками 1.92 м залишилися три спортсменки - Юлія Чумаченко не реалізувала жодної спроби, у той час, як Левченко знову знадобилася одна спроба.

1.94 м подолали всі троє спортсменок, хоча Левченко і цього разу впоралася лише після другого стрибка. А ось наступну висоту Юлія єдиною взяла за підсумками першої спроби - Ярославі Магучіх знадобився ще один стрибок, а Ірина Геращенко її подолати не змогла.

Протистояння Магучіх та Левченко розпочалося з 1.98 метри: Ярослава взяла висоту з першої спроби, а Юлія після невдалого стрибка вирішила брати 2 метри.

Читайте також: "Виконуватиму світовий рекорд в іншому місці". Магучіх - про історичний стрибок на 2.06 м

2.00 м стали непідйомними для Левченко. Магучіх взяла її лише з останньої спроби, маючи у активі перемогу завдяки висоті 1.98 метри.

А ось взяти висоту 2.05 метри Магучіх не змогла. Хоча на змаганнях у Словаччині їй підкорилися 2.06 м.

Стрибки у висоту. Жінки. Фінал

  1. Ярослава Магучіх (Дніпропетровська область) - 2.00 м;
  2. Юлія Левченко (Київ) - 1.96 м;
  3. Ірина Геращенко (Київ) - 1.94 м.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт