"Чому стрибки давалися так важко? Не знаю". Бех-Романчук - про "срібло" на турнірі в Німеччині

"Чому стрибки давалися так важко? Не знаю". Бех-Романчук - про "срібло" на турнірі в Німеччині

"Чому стрибки давалися так важко? Не знаю". Бех-Романчук - про "срібло" на турнірі в Німеччині Getty Images

Українка сподівається, що на наступних зимових турнірах стрибне краще.

Марина Бех-Романчук прокоментувала результат на змаганнях у Берліні, де її найкращим результатом у стрибках у довжину стали 6.64 метри.

Перші 5 спроб для українки проходили із покращенням результату. Проте під час вирішальної спроби Бех-Романчук стрибнула на 6.42 метри і не наздогнала німкеню Малайку Міхамбо (6.77 м).

Попри невдачу у боротьбі за перемогу на змаганнях, українська спортсменкка сподівається, що наступного разу стрибне краще.

Читайте також: Марина Бех-Романчук - друга на першому старті зимового сезону

"Змагання дуже хороші. Стрибки давалися мені важко. Але результат непоганий. Це мої перші змагання і перший старт у сезоні. Сподіваюся, наступного разу буде краще", - цитує українку Sport.ua.

Перевага Міхамбо над Бех-Романчук у підсумку склала 13 см. Найкращим особистим результатом українки залишаються 6.96 метри, які вона стрибнула рік тому в Польщі, проте чому цього разу вона стрибнула не так вдало - не знає.

"Чому стрибки давалися так важко? Я не знаю. Говорила зі своїм тренером. Можливо, наступного разу не буде таких питань. І поганих стрибків для мене".

Після змагань у Берліні на Бех-Романчук очікують домашній чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, а також чемпіонат Європи. Стрибунка відзначила, що ці турніри стануть єдиними для неї цієї зими.

"На чемпіонаті Європи, вважаю, будуть чотири реальні претендентки на медалі - Малайка Міхамбо, Івана Шпанович, Санья Хадді та я. Не знаю, хто переможе, проте сподіваюся, що проведу хорошу роботу перед чемпіонатом Європи і стрибну краще".

Що відомо

  • Минулого року Марина Бех-Романчук двічі перемогла на етапах Діамантової ліги.
  • 10-12 лютого в Сумах відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики.
  • Чемпіонат Європи з легкої атлетики цього року відбудеться з 5 по 7 березня в польскому Торуні.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт