Магучіх після світового рекорду взяла 1.80 м з третьої спроби на чемпіонаті України

Магучіх після світового рекорду взяла 1.80 м з третьої спроби на чемпіонаті України

Магучіх після світового рекорду взяла 1.80 м з третьої спроби на чемпіонаті України World Athletics

Але до фіналу змагань пройшла.

Чемпіонат України з легкої атлетики у закритих приміщеннях - один з основних стартів зимового атлетичного сезону. Усі найсильніші українські спортсмени приїхали в Суми (турнір триватиме з 10 по 12 лютого). Зокрема, у змагання зі стрибків у висоту заявилися Ярослава Магучіх та Юлія Левченко.

Кваліфікація жіночої висоти пройшла у перший змагальний день. У фінал повинні були потрапити вісім найкращих спортсменок із 11 заявлених.

Читайте також: Ярослава Магучіх - найкраща легкоатлетка Європи у січні

Левченко розпочала участь у кваліфікації з висоти 1.75 метри, після чого подолала і наступну, 1.80 м, з першої спроби. А ось у Магучіх виникли проблеми.

Українська рекордсменка розпочала виступи на чемпіонаті України одразу з висоти 1.80 метри. І змогла її подолати лише за підсумками останньої спроби. Магучіх двічі чіпляла планку ногами під час стрибка, але третю спробу провела без проблем.

Читайте також: "Хотілося б, щоб це сталося". Тренерка Магучіх - про ймовірний світовий рекорд стрибунки

При цьому на невдачу після першого стрибка Магучіх відреагувала з посмішкою, однак після другої спроби її вираз обличчя суттєво змінився. Посмішка з'явилася лише після вдалого стрибка під час останньої спроби, який дозволив її вийти до фіналу.

На турнірі у Банській-Бистриці Магучіх встановила одразу кілька досягнень. Окрім рекорду України та турніру у Словаччині, цей результат є неофіційним світовим рекордом серед юніорів та третім найкращим стрибком у історії змагань у приміщенні.

У підсумку кваліфікації на чемпіонаті України сім стрибунок подолали планку в 1.80 метри. Ще одна, Ілона Заскалько, цю висоту не стрибнула, однак завдяки трьом успішним спробам до цього змогла кваліфікуватися до фіналу.

Стрибки у висоту. Жінки. Кваліфікація

  1. Юлія Чумаченко (Донецька область) - 1.80 м;
  2. Юлія Левченко (Київ) - 1.80 м;
  3. Ірина Геращенко (Київ) - 1.80 м;
  4. Бусе Савашкан (Туреччина) - 1.80 м;
  5. Лілія Клінцова (Харківська область) - 1.80 м;
  6. Ярослава Магучіх (Дніпропетровська область) - 1.80 м;
  7. Оксана Окунєва (Полтавська область) - 1.80 м;
  8. Ілона Заскалько (Львівська область) - 1.75 м.

Що далі

  • Фінал стрибків у висоту на чемпіонаті Україні відбудеться у четвер, 11 лютого.
  • З 5 по 7 березня у польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт