SpaceX відкрив передзамовлення на супутниковий інтернет Starlink

SpaceX відкрив передзамовлення на супутниковий інтернет Starlink

SpaceX відкрив передзамовлення на супутниковий інтернет Starlink
Фото: АР

У Великій Британії, Канаді та США компанія Ілона Маска SpaceX відкрила передзамовлення на супутниковий інтернет Starlink.

Потенційні користувачі Starlink можуть оформити передзамовлення на сайті компанії за 99 доларів. Наразі послуга доступна тільки в трьох країнах, однак SpaceX планує розширити покриття вже до кінця 2021 року, передає CNBC.

У компанії також наголошують, що гроші, сплачені за передзамовлення, можна буде повернути у повному обсязі. Водночас відзначається, що "розміщення депозиту не гарантує обслуговування".

Як зазначають у SpaceX, на виконання замовлення може знадобитися близько шести місяців або більше. Термін залежить від місця проживання замовника.

Бета-тестування сервісу розпочалося у жовтні 2020 року. Охочим користуватися супутниковим інтернетом доведеться сплачувати не тільки 99 доларів за обслуговування щомісяця, а й замовити набір необхідного обладнання за 499 доларів. До нього входить Wi-Fi-роутер, термінал користувача і тарілка для з'єднання із супутником.

Як зазначив Ілон Маск, компанія має впоратися із нестачею грошей протягом наступного року, щоб вижити.

"Кожне нове сузір'я супутників в історії призвело до банкрутства. Ми хочемо бути першими, з ким цього не станеться", - зазначив він у Twitter.

Що відомо

  • 24 січня американська компанія SpaceX Ілона Маска 24 січня здійснила успішний запуск багаторазової ракети Falcon 9 із рекордною кількістю супутників, започаткувавши історичну місію Transporter-1.
  • 14 січня 2021 року вантажний космічний корабель Cargo Dragon компанії SpaceX повернувся на Землю з вантажем із Міжнародної космічної станції.
  • Компанія Ілона Маска SpaceX підписала контракт з міністерством оборони США про запуск 28 супутників на 150 мільйонів доларів.
  • 19 грудня 2020 року ракета-носій Falcon 9 компанії Ілона Маска успішно злетіла зі стартового майданчика та вивела на орбіту засекречений супутник для Національного управління військово-космічної розвідки США.
На початок