У другому контрольному матчі Агробізнес поступився команді з Латвії

У другому контрольному матчі Агробізнес поступився команді з Латвії Фото: пресслужба ФК "Агробізнес"

У другому контрольному матчі на зборах у Туреччині волочиський Агробізнес поступився команді з Латвії Вентспілсу. Команда Чижевського пропустила чотири м'ячі у відповідь забивши тільки один гол.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Агробізнес".

У першому таймі, загалом, була рівна гра. Суперники Агробізнесу не змогли створити небезпечних атак. Агробізнесу вдалося полоскотати нерви супротивнику, так на 5-хвилині матчу після подачі зі штрафного гравець Агробізнесу міг відкривати рахунок, але пробив вище воріт.

Перший там закінчився нульовою нічиєю.

На другу половину матчу тренер Агробізнеса випустив дев'ятьох нових гравців. Одразу після перерви, на 46 хвилині матчу, нігерійський нападник латвійців вийшов віч-на-віч із воротарем Агробізнеса Антоном Задерейком і переграв новачка команди.

Минуло трішки більше ніж хвилину, і автор першого голу отримав довгу передачу з глибини поля, зробив сольний прохід і влучно пробив із середньої відстані – 0:2

Далі латвійці контролював гру, хоча Агробізнес намагався створювати свої атаки.

У кінці матчу, протягом короткого відрізка часу, Агробізнес пропустив ще двічі.

Та все ж Агробізнесу вдалося відповісти голом престижу. За кілька хвилин до закінчення поєдинку. У штрафному майданчику проти гравця Агробізнесу порушили правила. Арбітр матчу призначив 11-метровий удар, який реалізував Семенюк.

Рахунок матчу 1-4 на користь латвійців. Відео голів.

"Другий поспіль програний спаринг свідчить про те, що Агробізнесу потрібно ще багато працювати, щоб налагодити гру проти міцних суперників, представників перших футбольних дивізіонів", - повідомили у клубі.