"Агробізнес" Волочиськ у контрольному матчі не зміг переграти команду з Івано-Франківська Фото: пресслужба ФК "Агробізнес"

Волочиський "Агробізнес" у контрольному матчі, в рамках підготовки до другої частини сезону, не зміг переграти команду з Івано-Франківська "Прикарпаття". Про це повідомляє пресслужба ФК "Агробізнес".

Матч відбувся на "Хет-трик Арені" в Івано-Франківську.

Протистояння розпочалося з контролю м'яча футболістами "Агробізнесу". На гру замість основних гравців тренер волочиської команди випустив чотирьох новачків.

Вже на перших хвилинах матчу, у штрафній відбулося падіння гравця "Агробізнесу". Форвард волочиської команди Петров, пройшов правим краєм у штрафну "Прикарпаття", де його жорстко зустрів захисник. Гравець "Агробізнесу" впав, але місцевий арбітр у цьому моменті порушення не побачив.

Протистояння розпочалося з контролю м'яча футболістів "Агробізнесу". Фото: пресслужба "Агробізнес"Фото: "Агробізнес"

Загалом у першій половині першого тайму гра була рівна, футболісти "Агробізнесу" створювали позиційні атаки, а гравці "Прикарпаття" гостро контратакували у відповідь.

Рахунок першого тайму 1-0 на користь "Прикарпаття". Фото: пресслужба "Агробізнес"Фото: "Агробізнес"

Рахунок на табло вдалося "розмочити" уже на 29 хвилині. Гравець "Прикарпаття" отримав м’яч з правого краю в районі 11-метрової відмітки і зміг завдати результативного удару. Рахунок став 1-0.

У другому таймі в складі "Агробізнесу" на поле вийшли всі основні футболісти. Команда активізувалася та почала створювати небезпечні моменти біля воріт противника.

Один з них був реалізований. Сергій Семенюк, отримавши пас, обвів захисника і зумів зрівняти рахунок матчу.

У другому таймі в складі Агробізнесу на поле вийшли всі основні футболісти. Фото: пресслужба "Агробізнес"Фото: "Агробізнес"

Після цього, у ще одній атаці, гравець "Агробізнесу" за межі штрафної пробивав по воротах, але м'яч потрапив у захисника "Прикарпаття". Гравці "Агробізнесу" просили пенальті, вказуючи, що м'яч потрапив у руку, але арбітр тільки розвів руками.

Гравець "Агробізнесу" за межі штрафної пробивав по воротах, але м'яч потрапив у захисника. Фото: пресслужба "Агробізнес"Фото: "Агробізнес"

Господарям поля вдалося вийти у лідери. Гравці Прикарпаття створи результативну атаку правим краєм.

Господарям поля вдалося вийти у лідери. Фото: пресслужба"Агробізнес"Фото: "Агробізнес"

Господарям поля вдалося вийти у лідери. Фото: пресслужба"Агробізнес"

Хома відправив м’яч під перекладину з близької відстані без шансів для голкіпера. Рахунок став 2-1.

Згодом гравцю "Агробізнесу" вдалося заробити пенальті, футболіста волочиської команди збили в карному майданчику господарів. Одинадцятиметровий реалізував Семенюк. Рахунок - 2:2.

Одинадцятиметровий реалізував Семенюк. Рахунок - 2:2. Фото: пресслужба "Агробізнес"Фото: "Агробізнес"

У кінцівці обидві команди намагалися вирвати перемогу, але матч завершився бойовою нічиєю.

Голи: Цюцюра 29, Семенюк 62, 77 пен., Хома 69.

• Волочиський "Агробізнес" розпочав підготовку до другої частини сезону.
  • До початку другої частини сезону "Агробізнес" займає першу сходинку турнірної таблиці першої ліги, випереджаючи рівненський "Верес" на одне очко. Третє місце займає "Чорноморець".
  • Перший офіційний матч сезону "Агробізнес" зіграє 3 березня в чверть фіналі Кубка України із донецьким "Шахтарем".
  • Старт у Першій лізі заплановано на 19 березня. Агробізнес гратиме на виїзді із херсонським Кристалом.
  • Також до своїх тренувань повернулося хмельницьке "Поділля".