Агробізнес у першому матчі на зборах поступився чернігівській Десні

Агробізнес у першому матчі на зборах поступився чернігівській Десні Фото: персслужба ФК "Агробізнес"

Футбольний клуб Агробізнес Волочиськ у першому контрольному матчі, на зборах у Туреччині, поступився з розгромним рахунком чернігівській Десні. Про це повідомляє пресслужба волочиської команди.

На свій перший спаринг у Туреччині, волочиська команда вийшла не у кращій формі, адже на зборах команда провела лише одне тренування. Тоді, як Десна вже завершувала свою підготовку до весняної частини сезону.

У першій частині першого тайму великої переваги Десна не показала, але вдало контролювала хід гри. В той час гравці Агробізнеса чинили опір команді з Прем'єр-ліги України. У перші 30 хвилин суперникам не вдалося створити результативних атак, але під завісу матчу, фізичні кондиції волочиських футболістів знизилися. Цим і скористалася Десна.

Перший гол у матчі забив Гуцуляк на 33 хвилині. Пізніше, через 8 хвилин відзначився Тамм. Ще через дві хвилини у ворота Агробізнесу залетів третій м'яч, автором якого став Бутківський.

На другий тайм в Агробізнесу відбулися кардинальні зміни, команда провела сім замін. На полі з перших хвилин другого тайму знову було доволі рівне протистояння. Попри перевагу Десни Агробізнес створив кілька цікавих атак, які все ж не вдалося результативно завершити, та непогано відіграв у обороні.

Зрештою волочиських футболістів знову підвела фізична форма. У останній четверті матчу Десна впевнено контролювала гру. Забити їй вдалося лише у кінці матчу на 85 хвилині, збільшивши рахунок до 0:4. До цього Тотовицький втратив чудову нагоду збільшити рахунок, у виході віч-на-віч, не зумівши обіграти воротаря.

Голи: Гуцуляк (33), Тамм (41), Бутківський (43), Картушов (85)

"Цей матч був важливим для Агробізнеса. По-перше, футболістам з Волочиська важливо було відчути рівень команд, з якими маємо бажання зустрітися наступного сезону в офіційних матчах. А тренерський штаб отримав багато важливої інформації про стан команди і окремих гравців. Попереду - місяць роботи, є час виправити недоліки, підняти майстерність і рівень виконавців", - повідомили у клубі.

• Волочиський "Агробізнес" розпочав підготовку до другої частини сезону.
  • У контрольному матчі "Агробізнес" не зміг переграти команду з Івано-Франківська.
  • "Агробізнес" на зборі у Туреччині планує провести вісім спарингів. Тренерський штаб вже успішно домовився з шістьма клубами. У список спаринг-партнерів "Агробізнесу" потрапила команда Прем'єр-ліги України чернігівська "Десна".
  • Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ прибув до Туреччини, для підготовки до другої частини сезону. На збір з командою полетіли четверо нових гравців.
  • Наступний контрольний матч Агробізнес проведе 6 лютого з латвійським Вентспілсом.
  • До початку другої частини сезону "Агробізнес" займає першу сходинку турнірної таблиці першої ліги, випереджаючи рівненський "Верес" на одне очко. Третє місце займає "Чорноморець".
  • Перший офіційний матч сезону "Агробізнес" зіграє 3 березня в чверть фіналі Кубка України із донецьким "Шахтарем".
  • Старт у Першій лізі заплановано на 19 березня. Агробізнес гратиме на виїзді із херсонським Кристалом.