Суспільне оголосило пісню, яку Go_A представить на Євробаченні-2021

Суспільне оголосило пісню, яку Go_A представить на Євробаченні-2021

Суспільне оголосило пісню, яку Go_A представить на Євробаченні-2021

Суспільне оприлюднило рішення журі щодо пісні, яку гурт Go_A представить на Пісенному конкурсі Євробачення-2021 у Роттердамі. 

На розгляд журі, до складу якого увійшли Джамала, Євген Філатов, Руслан Квінта, Ярослав Лодигін та Дмитро Хоркін, було представлено три нові композиції: "Рано", "Церковка" та "Шум". З трьох запропонованих гуртом пісень одноголосно обрали — "Шум". 

В основу пісні покладено однойменну обрядову гру-веснянку. Пісня "Шум" в інтерпретації гурту Go_A — це сучасне переосмислення архаїчної гри з елементами давнього магічного обрядодійства. 

На початку березня буде представлено конкурсну версію пісні "Шум" та новий відеокліп.

Співачка та переможниця Євробачення-2016 Джамала поділилася своїм враженням від пісні, яку обрали журі: "Я проголосувала за пісню "Шум" — вона мені звучить дуже сучасно. Спів наживо вирішує майже все, тому Каті я б хотіла побажати впевненості, яка була на Нацвідборі минулого року. Просто співайте, і мені здається, що все вийде!".

"Я радий, що гурт за рік не стояв на місці. Бачимо, що вони вклали у творчість всі сили, думки та ідеї й велику любов у те, чим займаються", — прокоментував відбір пісні на Євробачення-2021 музичний продюсер та композитор Руслан Квінта. 

Соліст гурту The Maneken та продюсер Євген Філатов зазначив, що попереду у гурту ще довга підготовка до конкурсу: "Я бажаю гурту Go_A в першу чергу триматися, показати себе та достойно представити Україну".

Зазначимо, що згідно з правилами відбору, представник України на Євробаченні-2021, гурт Go_A мав представити щонайменше дві пісні для відбору журі до 29 січня.

Нагадаємо, гурт Go_A став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування Пісенного конкурсу у 2020 році, гурт Go_A представлятиме Україну на Євробаченні-2021 з новою піснею, як це було оголошено у березні 2020 року. 

Цьогоріч 65-й пісенний конкурс Євробачення пройде у Роттердамі. Півфінали —  18 та 20 травня, фінал — 22 травня.

Читайте більше новини про Євробачення на офіційних сторінках у соціальних соцмережах Фейсбук, Інстаграм та на сайті.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше