Полегшить роботу, допоможе налагодити кращу комунікацію та посилить контроль - так каже про електронні щоденники та журнали головна освітянка області. За інформацією директорки обласного Департаменту освіти і науки Вікторії Гробової, наразі до такого ресурсу під’єднались 8 закладів у межах області. Рішення - про використання чи не використання електронних документів - приймаються закладами самостійно.
"В умовах карантинних обмежень у загальносередній школі поширюються та використовуються інформаційні технології, і це буде дуже зручно учасникам освітнього процесу користуватись електронними журналами, щоденниками. Це буде позитивно впливати на комунікацію між батьками, вчителями і дітьми. Батьки будуть проводити контроль за дітьми і бачити, чи присутня дитина, чи - ні. По-друге, можна буде дізнатися про теми занять, які відбуваються на поточний день або які були, і якщо учень захворів, то можна буде побачити, які теми були пропущені. Також одразу буде видно інформацію, яка успішність у дитини", - сказала Гробова.
Наразі електронні щоденники та журнали мають три заклади у Конотопському районі, три - у Сумському та два - на Охтирщині. Це три ліцеї, один коледж і чотири школи.