Еліна Світоліна - у чвертьфіналі WTA 500 в Мельбурні. Вона здобула вольову перемогу над Остапенко

. AP

Українка перемогла в трьох сетах.

У третьому раунді турніру WTA 500 Gippsland Trophy в Мельбурні Еліна Світоліна зустрічалася з 13-ю сіяною, латвійкою Єленою Остапенко. Якщо для українки це був другий матч на турнірі, то Остапенко грала уже свій третій.

Ця гра стала четвертою очною в протистоянні Єлени та Еліна - з попередніх трьох дві виграла Остапенко.

У першому сеті на тай-брейці перемогла представниця Латвії, хоча зробити вона могла це раніше. За рахунку 5:3 Остапенко подавала на сет, заробила три сетболи, але не реалізувала жодного. Наступну свою подачу Єлена знову програла, відповідно Еліна Світоліна змогла перетворив рахунок 2:5 в 6:5, але і вона не подала на сет.

Друга партія залишилася за українкою - 6:3. Вона зробила єдиний брейк ще за рахунку 1:0, після чого втримала кожну свою подачу (відіграла по ходу чотири брейкпоїнти) та перемогла у сеті.

У третьому сеті в Остапенко перестала працювати перша подача, як наслідок Еліна змогла взяти одразу три подачі суперниці. Світоліна виграла вирішальну партію з рахунком 6:2.

Якщо в першому сеті українка програла одразу три свої подачі, то за наступні два - тільки одну. Цей момент і став визначальним для визначенням переможниці матчу.

Еліна Світоліна зрівняла рахунок в матчах проти Остапенко, а також вийшла у другий чвертьфінал у тенісному сезоні.

WTA 500. Gippsland Trophy. Третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Єлена Остапенко (Латвія, 13) 2:1 (6:7 (4), 6:3, 6:2)

• Суперниця Світоліної у чвертьфіналі - сьома сіяна, бельгійка Еліз Мертенс. Це буде п'ята очна гра цих тенісисток.
  • Переможниця матчу Світоліна - Бертенс у півфіналі зіграє проти переможниці гри між Наомі Осакою та Іріною Бегу.