Музеї Ватикану знову відкриються після 88-денного карантину

Музеї Ватикану знову відкриються після 88-денного карантину

Музеї Ватикану знову відкриються після 88-денного карантину Vatican News

Музеї Ватикану, включно з Сікстинською капелою, знову відкриються для відвідувачів з 1 лютого. Вони не працювали протягом 88 днів через запровадження карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє сайт Vatican News.

"Після 88 днів закриття, від понеділка, 1 лютого 2021 року, знову можна оглянути ватиканські колекції щодня, від понеділка до суботи", — йдеться в повідомленні.

Водночас керівництво музеїв закликає відвідувачів для уникнення скупчень робити попередній запис. Це можна зробити безпосередньо на сайті Ватиканських музеїв.

Видання AFP зазначає, що це був найдовший карантин з часів Другої світової війни.

Що відомо

  • У січні папа Римський Франциск зробив щеплення від СOVID-19 вакциною від Pfizer/BioNTech. Наступну дозу препарату він отримає за кілька тижнів.
  • Раніше у Ватикані повідомили, що вакцинація від СOVID-19 почнеться на початку 2021-го року. Влада країни вирішила використовувати вакцину Pfizer.
  • Папа Римський Франциск оголосив про спеціальну індульгенцію у зв'язку з пандемією для тих, хто покається протягом року — з 8 грудня 2020-го по 8 грудня 2021-го.
  • Папа Римський Франциск написав новорічну молитву, в якій закликав приділяти увагу піклуванню про інших в умовах пандемії COVID-19.
  • Він також опублікував книгу, в якій засудив протести проти карантинних обмежень та назвав їх учасників здатними думати лише про себе.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше