Фонд "Ізоляція" повернувся на Донбас і відкрив у місті Соледар артрезиденцію

Фонд "Ізоляція" повернувся на Донбас і відкрив у місті Соледар артрезиденцію

Фонд "Ізоляція" повернувся на Донбас і відкрив у місті Соледар артрезиденцію

У публічному просторі міста Соледар (Донецької області) фонд "Ізоляція" представив нову скульптуру одеського митця Василя Дмтрика "Потоки" – про це 26 січня повідомляється на сайті фонду.

"Потоки" є першим художнім проєктом в публічному просторі міста, створеним за сприяння фонду. Завдяки серії короткострокових резиденцій "Заземлення" в Соледарі можуть з'явитися також й інші мистецькі арт-об'єкти. Мета проєкту – популяризувати Соледар і привернути увагу до екологічних і соціальних проблем регіону.

Фонд "Ізоляція" повернувся на Донбас і відкрив у місті Соледар арт-резиденцію
Фото: BirdInFlight.

Резиденція почнеться на початку лютого, а першими учасниками стали Юлія Костерева і Юрій Кручак, Ірена Тищенко та Тетяна Павлюк. "Ми дивимося на нашу роботу в Соледарі як на процес вибудовування зв’язків між людьми, що розглядають своє місто як простір для розвитку", — кажуть Юрій та Юлія. 

Художники та вчені після тижневого перебування будуть представляти свої роботи, деякі з яких залишаться в публічному просторі міста. Планується, що митці будуть активно взаємодіяти з громадою міста, залучаючи його до співтворчості.

Що відомо

  • "Заземлення" —  серія короткострокових резиденцій в місті Соледар, які триватимуть до 2021 року. Перший масштабний проєкт фонду "Ізоляція" на новому місці.
  • 2014 року територію фонду "Ізоляція". Платформа культурних ініціатив» у Донецьку захопили озброєні бойовики так званої "ДНР". Відтоді фонд працював у Києві

Читайте також

Кінець світу та безкінечність світла. Проєкт митця Джан Марії Тосатті на Куяльницькому лимані

Замість підсумків: що відбувалось з мистецтвом в Україні у коронавірусну кризу 2020 року

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад