Кропивницький легкоатлет став призером юніорського чемпіонату України

Кропивницький легкоатлет став призером юніорського чемпіонату України Facebook Наталії Абраменко

Вихованець обласної спорт школи олімпійського резерву №2, що у Кропивницькому, Ілля Попов виборов срібну медаль чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Про це розповів старший тренер збірної області з легкої атлетики Володимир Абраменко. Змагання відбуваються 27-28 січня в Сумах.

Вихованець тренерів Володимира і Наталії Абраменків став другим на дистанції 60 метрів. Його результат – 7,07 секунди.

Кіровоградську область на змаганнях представляють 6 спортсменів.

У Сумах триває юніорський чемпіонат України з легкої атлетики: змагаються 437 спортсменів.