У Кропивницькому хочуть встановити пам’ятник прапору. Що відомо про гроші, місце, та строки

У Кропивницькому хочуть встановити пам’ятник прапору. Що відомо про гроші, місце, та строки

У Кропивницькому хочуть встановити пам’ятник прапору. Що відомо про гроші, місце, та строки
Суспільне Дніпро

Кіровоградська обласна держадміністрація ініціювала реалізацію проєкту до 30-річчя Незалежності України – пам’ятник Державному прапору. Про це розказав Суспільному голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій обласної ради Сергій Коваленко.

Це буде саме пам’ятник одному з державних символів, він майорітиме весь час, його не будуть приспускати – каже Сергій Коваленко.

Гроші

На засіданні обласної ради прийняли зміни до обласного бюджету, одна з яких – виділити на цей прєкт 5 мільйонів гривень. Сергій Коваленко говорить, що гроші виділили для проєкту, який не має проєктно-кошторисної документації. Тому точну суму, яка буде потрібна, назвати не можуть. "Ми зараз вирішили завершити паперову роботу, поки йде зима, щоб коли наступила весна, почати будівництво, і не витрачати час на виготовлення цих проєків".

Коваленко впевнений, що сума буде меншою: "Це проста споруда, і мені здається, що навряд чи вона буде коштувати 5 мільйонів гривень".

Крім того, голова бюджетної комісії говорить, що обласна рада рекомендувала держадміністрації до реалізації проєкту залучити до співробітництва 49 об’єднаних територіальних громад, які є в області.

22 серпня 2020 року у Києві напередодні Дня державного прапора відкрили меморіал, де ​​підняли найбільший прапор України.

Місце

Місце має визначити міська рада, говорить Сергій Коваленко. Воно має влаштувати усіх жителів області – військових, ветеранів також. Кошторис почнуть робити після того, як в паспорт можна буде вписати адресу пам’ятника. Серед робочих версій – Ковалівський парк, проте місце можуть змінити.

Строки

Для реалізації проекту адміністрація має пів року – до Дня Незалежності України. Кінцевих дат, до яких мають визначитись із місцем та скласти кошторис, керівник бюджетної комісії не називає.

На початок