Через влучання "шахедів" на Житомирщині довкіллю завдано збитків на понад 48 мільйонів

Через влучання "шахедів" на Житомирщині довкіллю завдано збитків на понад 48 мільйонів

Внаслідок запущених "шахедів" армією РФ по одному з об'єктів інфраструктури Звягеля 8 квітня, екологи порахували, що попередньо довкіллю завдано збитків на понад 48 мільйонів.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Ми — Україна" міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

"Щодо впливу на навколишнє середовище, наші фахівці екологічної інспекції виїхали на місце, зібрали відповідні проби і попередньо обрахували, що збитки, завдані довкіллю внаслідок такого теракту, складають понад 48 мільйонів гривень", — сказав Руслан Стрілець.

Детальний розбір наслідків атаки російських дронів на Звягель дивіться у черговому випуску "Тиждень. Житомир".

Що відомо про атаку РФ на Звягель 8 квітня

В ніч на 8 квітня 2024 року Росія атакувала Україну 24 БпЛА типу "Shahed". На Житомирщині відбулася атака на обʼєкт інфраструктури. Зранку повідомили про те, що існує пряма загроза забруднення повітря. В місті Звягель тимчасово ввели дистанційне навчання у закладах загальної середньої освіти.

8 квітня об 11:00 в ефірі "Суспільне. Студія" Звягельський міський голова Микола Боровець прокоментував ситуацію із забрудненням повітря у Звягельській громаді. За його словами, ситуація контрольована, а рішення перевести дітей Звягельської громади на дистанційне навчання через забруднене повітря 8 квітня після нічного удару російських військ — превентивне.

8 квітня слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження щодо того, що російська армія атакувала інфраструктуру Житомирщини. Поліцейські забезпечували громадський порядок та регулювали дорожній рух.

8 квітня фахівці Держекоінспекції Поліського регіону розповіли, що почали фіксувати збитки, зокрема, забруднення повітря та землі.

Екологи не можуть взяти проби ґрунту на місці влучання "шахедів", запущених армією РФ по одному з об'єктів інфраструктури Звягеля 8 квітня. Пов'язано це з тим, що на місці влучання продовжувалося горіння і тління.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок