Ситуацію із забрудненням повітря у Звягельській громаді прокоментував міський голова

Ситуацію із забрудненням повітря у Звягельській громаді прокоментував міський голова

Оновлено
Вторгнення РФ, екологія, забруднення повітря, довкілля, превентивні заходи
Микола Боровець, Звягель, Житомирщина, 8 квітня 2024 рік. Скриншот відео Суспільне. Студія

Рішення перевести дітей Звягельської громади на дистанційне навчання через забруднене повітря 8 квітня після нічного удару російських військ — превентивне. Ситуація контрольована.

Про це 8 квітня об 11:00 в ефірі "Суспільне. Студія" сказав Звягельський міський голова Микола Боровець.

За його словами, спочатку така загроза існувала. Наразі ситуація під контролем.

"Рішення першою чергою було превентивне. На початку була така загроза, і з метою превентивного попередження та з невідомих обставин, що могли статися пізніше, ми вирішили спрацювати на упередження і залишити дітей удома. Зараз такої загрози немає. Ситуація керована", — сказав міський голова.

З його слів, рішення про переведення дітей на дистанційну форму навчання ухвалили о 6:30 на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Це був ранок, ми не могли спрогнозувати, як буде розвиватися ситуація далі, а відтак рекомендували керівникам навчальних закладів організувати навчання дистанційно, а батькам залишити дітей удома. Таке рішення ми ухвалили на один день. Тож, скасовувати його не будемо. До кінця дня щодо навчання завтра будемо вирішувати", — сказав міський голова Звягеля.

Раніше Суспільне писало, що у ніч із 7 на 8 квітня російські військові атакували один із об'єктів інфраструктури Звягельської громади, через що існувала пряма загроза забрудненню повітря. У місті тимчасово запровадили дистанційне навчання у закладах загальної середньої освіти та рекомендували жителям громади залишатися у приміщеннях із зачиненими вікнами.

Оновлено на 18:00 8 квітня

За результатами проведених досліджень проб атмосферного повітря у Звягелі, концентрація шкідливих речовин не перевищує допустимі норми.

Про це у Telegram повідомила Звягелька міська рада.

Також в інформації йдеться, що незначне перевищення спостерігається безпосередньо поблизу об’єкту інфраструктури, який зазнав ушкоджень через атаку військ РФ.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок