На Житомирщині з УПЦ вийшли три парафії, у Житомирі поки що не переходили — ПЦУ

На Житомирщині з УПЦ вийшли три парафії, у Житомирі поки що не переходили — ПЦУ

На Житомирщині з УПЦ вийшли три парафії, у Житомирі поки що не переходили — ПЦУ
. Фото: УНІАН

Станом на 16 квітня на Житомирщині з УПЦ вийшли три парафії та два священники, у Житомирі релігійні громади і священники УПЦ Московського патріархату не переходили до Православної церкви України. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомляє пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії Православної церкви України.

У повідомленні сказано, що випадки виходу з Української православної церкви МП фіксували в районах Житомирської області, в Житомирі ж таких випадків зафіксовано не було.

"У зв’язку з поширенням серед жителів міста Житомира неправдивої інформації, пов'язаної з переходом громад московського патріархату до Православної церкви України в місті Житомирі, офіційно повідомляємо: станом на 16 квітня 2022 року жодна релігійна громада та священнослужитель Московського патріархату в місті Житомирі не виявили бажання приєднатися до Православної церкви України. На даний момент офіційно про вихід з російської Церкви оголосили три парафії та два священнослужителі з районів Житомирської області", – сказано у повідомленні пресслужби Житомирсько-Овруцької єпархії.

Ще по темі

  • 27 березня митрополит Епіфаній повідомив, що десятки громад та низка монастирів у різних областях України добровільно зробили вибір на користь автокефалії. Разом з тим, храми Московського патріархату не роблять конкретних кроків для переходу до ПЦУ.
  • Церковний трибунал проти патріарха Кирила. Що це означає — розповідає священник УПЦ.
  • Щоб миритися, треба бути живими ― Глава УГКЦ про спроби Ватикану примирити українців та росіян.
  • Яким був шлях України до отримання автокефальної церкви. Розмова із Вселенським Патріархом.
  • Вночі 5 січня у Житомирі сталася пожежа в офісній будівлі Житомирської єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок