На Вінниччині навчають керувати безпілотниками

На Вінниччині навчають керувати безпілотниками

У Барській громаді на Вінниччині навчають керувати різними видами безпілотників. Школу пілотів дронів відкрив благодійний фонд “Ш-Пак” пів року тому.

Про це розповів Суспільному його директор Дмитро Степанкевич. За освітою він — інженер-землевпорядник, безпілотники до повномасштабного вторгнення РФ використовував у своїй роботі. Тепер, щоб допомогти українським захисникам, й самі почали виготовляти FPV-дрони для трьох бригад.

За його словами, це покращує роботу, бо військові отримують налаштований дрон, яким одразу можна літати, без додаткових налаштувань.

"Кожен FPV чи інший дрон має свою комплектацію, як і автомобіль, і навісне обладнання. Кожен підрозділ працює зі своїм обладнанням і кожен дрон комплектується під їхні потреби у той час, у той тиждень, і на певний напрямок. Тому що є ситуація з РЕБами, зі зв’язком", — розповідає Дмитро Степанкевич.

Заняття у школі пілотів дронів
Заняття у школі пілотів дронів. Суспільне Вінниця

Викладач Ярослав навчає керувати кількома видами безпілотників. Розповідає, що відповідну сертифікацію отримав у Польщі. За його словами, найлегше опанувати, - класичний "Мавік-3", який має систему стабілізації апарата і літає зі швидкістю 85 км/год. Тоді як FPV-дрон розвиває 180 км/год за 2 секунди.

"Перевага саме FPV-дронів, навіть у військових цілях, це велика маневровість, швидкість. Він може підняти набагато більше, ніж класичний дрон. Наприклад, ось такі дрони, які будуємо для військових, можуть підняти півтора кілограма при своїй вазі у кілограм. Якщо ми будемо говорити про класичний дрон, він важить 900 грамів, а може підняти 50 грамм", — розповів Ярослав.

За його словами, учасники Школи пілотів дронів спершу літають на симуляторі — 30-40 годин. Зокрема, і з використанням спеціальних окуляра, які підключають до комп’ютера. Це потрібно, аби перевірити, чи дозволяє стан здоров’я людини керувати у них безпілотником. Лише після цього починають практичні заняття на аеродромі.

"Судячи зі статистики, 30% людей, які хочуть навчатися і літати FPV-дроном, не можуть цього зробити. Чому? Вестибулярний апарат не дозволяє витримувати перевантажень, те, що екрани до очей дуже близько знаходяться, людина втрачає контроль в просторі", — пояснив Ярослав.
Заняття у школі пілотів дронів
Заняття на симуляторі у школі пілотів дронів. Суспільне Вінниця

Перша жінка, яка відвідує навчання — Світлана Казьмірук — викладачка Барського фахового коледжу транспорту і будівництва. Її спеціалізація — землевпорядкування.

"У мене сім’я військових: два сини на війні, чоловік. З 2014 року я туди їжджу і я бачу, що ось такі вміння можуть знадобитися. Якщо буде треба, я готова туди їхати, залишитися і працювати", — сказала Світлана Казьмірук.
Заняття у школі пілотів дронів
Дрони у Школі пілотів дронів. Суспільне Вінниця

Жінка відвідує заняття майже місяць. Каже, що треба ще вчитися одночасно рухати стіками на пульті керування: опускати й підіймати безпілотник, обертати його ліворуч-праворуч.

Заняття у школі пілотів дронів
Заняття у школі пілотів дронів. Суспільне Вінниця

За пів року школу відвідали 7 людей, за словами Дмитра Степанкевича. Більшість — військові. Охочих серед цивільних — небагато. Йдуть ті, кому це треба для роботи. Великі групи не набирають, бо навчають у вільний час.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок