Учні Вінницького ліцею №8 зібрали понад 60 тисяч гривень для підрозділу оборонців "Червона калина"

Учні Вінницького ліцею №8 зібрали понад 60 тисяч гривень для підрозділу оборонців "Червона калина"

Благодійний ярмарок у Вінницькому ліцеї №8
Благодійний ярмарок у Вінницькому ліцеї №8. Вінницька міська рада

Учні Вінницького ліцею №8 організували благодійний ярмарок, приурочений до Дня вишиванки. Захід мав на меті не тільки популяризацію української культурної спадщини, а й збір коштів для підрозділу оборонців "Червона калина".

Про це Суспільному повідомила директорка ліцею №8 Наталія Підлісна.

На шкільному подвір'ї розгорнули численні локації, де пропонували відвідувачам смаколики та домашню випічку. Гості заходу за символічні донати куштували різні види кексів, коктейлів, тортиків, печива та інших солодощів, які учні та їхні батьки приготували власноруч.

"Ми дуже старалися, щоб приготувати багато різних солодощів. Це важливо для нас, адже ми хочемо допомогти нашим військовим", – поділилася учениця Софія Щербата, яка разом з родиною взяла участь у підготовці до ярмарку.

Ініціативу школярів підтримали й педагоги, й батьки. Вони допомагали організувати ярмарок, підготували тематичні виступи, майстер-класи та розповідали про важливість вишиванки як символу української культури.

"День вишиванки – це свято, яке об'єднує нас і нагадує про наше коріння. Цьогоріч ми вирішили поєднати його з благодійною акцією, щоб зробити свій внесок у перемогу України, адже маленьких донатів не буває", – розповіла директорка ліцею Наталія Підлісна.

Також під час заходу його учасники сплели дві маскувальні сітки, які передадуть на фронт.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 61 250 гривень. Ці кошти, як підкреслила директорка ліцею, будуть спрямовані на придбання акумуляторної батареї для підрозділу "Червона калина".

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок