Військовий з Вінниччини отримав грошовий сертифікат від головнокомандувача ЗСУ

Військовий з Вінниччини отримав грошовий сертифікат від головнокомандувача ЗСУ

Сирський вручив Олександру Пилипчаку грошовий сертифікат
Сирський вручив Олександру Пилипчаку грошовий сертифікат. Вінницький обласний ТЦК та СП

Молодшого лейтенанта Олександра Пилипчака, родом із села Гранів на Вінниччині, нагородили грошовим сертифікатом від головнокомандувача Збройних Сил України. Військовий отримав нагороду за мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному ТЦК та СП

Олександр Пилипчак — офіцер самохідного артилерійського дивізіону 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Військовий участь у боях на Миколаївщині, Херсонщині та Донеччині.

У вересні 2023 року, поблизу одного з населених пунктів на Авдіївському напрямку, він, незважаючи на інтенсивні бойові дії, забезпечив безперервну роботу комунікаційних засобів з військовими підрозділами, завдяки чому команди отримували важливу інформацію вчасно та ефективно.

У листопаді того ж року він разом з екіпажем самохідної артилерійської установки заступив на вогневу позицію та брав участь у бойовому ураженні противника, знищивши ворожу БМП.

Взимку 2023 року, завдяки його професійним навичкам, було встановлено спостережний пункт з електронними пристроями виявлення ворожої артилерії. Це дало можливість вчасно виявити та знешкодити ворожу артилерію, яка завдавала шкоди українським підрозділам.

За мужність і героїзм молодший лейтенант Олександр Пилипчак отримав грошовий сертифікат від головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок