На Вінниччині визначили переможців премії імені Степана Руданського

На Вінниччині визначили переможців премії імені Степана Руданського

На Вінниччині визначили переможців премії імені Степана Руданського
Книги, які подали на літературно-мистецьку премію ім. Степана Руданського. Фото: Вінницька облрада

20 грудня на Вінниччині визначили чотирьох переможців щорічної премії імені Степана Руданського. Цьогоріч заявки подали претенденти з Вінниччини, Житомирщини, Черкащини та Львівщини.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній раді.

За результатами голосування членів журі переможцями стали письменник з Житомира Святослав Васильчук за книгу “Із славетного роду Руданських”, поет-гуморист та сатирик з Крижополя Микола Завальний за книгу “Електрична жінка, аматорський театральний колектив з Калинівки “Сміхограй”, студентський молодіжний театр “Сатирикон” від Тульчинського фахового коледжу культури.

“Творчістю Степана Руданського український народ захоплюється вже понад 100 років. І майже 30 років на Вінниччині присуджується Всеукраїнська літературно-мистецька премія імені Степана Руданського. Адже головна мета - популяризувати творчість нашого талановитого земляка-гумориста”, — зазначив заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк.

Нагородження лауреатів відбудеться 4 січня 2024 року.

Що відомо

  • Літературно-мистецька премія імені Степана Руданського була заснована в 1994 році. Статус Всеукраїнської – отримала в 2006 році. Починаючи з 1994 року премію імені Степана Руданського отримали понад 50 митців.

На початок