Травмувався під час заготівлі дров: на Закарпатті лікарі врятували руку чоловіку

Травмувався під час заготівлі дров: на Закарпатті лікарі врятували руку чоловіку

На Закарпатті лікарі врятували руку чоловіку, яку він травмував під час заготівлі дров
На Закарпатті лікарі врятували руку чоловіку, яку він травмував під час заготівлі дров. ЗОКЛ ім. Новака

Лікарі Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака реплантували розірвану кисть 52-річного жителя Ужгорода. Операція тривала понад 5 годин.

Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної лікарні ім. А. Новака.

За словами медиків, 52-річного жителя Ужгорода, який під заготівлі дров отримав травму кисті, госпіталізували в опікове відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака.

"Я був в рукавицях, одну з яких під час роботи затягнуло в ланцюг, що обертався. Спочатку "швидка" відвезла мене в інший медзаклад міста, де лікар, побачивши травму, сказав, що це не до них. Так мене направили в Закарпатську обласну лікарню. Вже на другий день після операції, я відчув кожен палець, ніби імпульси прострілювали. Дякую дуже гарно за збережену руку та за прекрасне ставлення всього персоналу", — згадує пацієнт пан Сергій.

У чоловіка була травматична ампутація. Кисть трималася лише за допомогою сухожилля першого пальця. Були пошкоджені всі анатомічні структури, зап’ястний ряд був повністю розділений та розтрощений, пошкоджені ліктьовий та середній нерв з внутрішніми гематомами, а також ліктьова і променева артерія.

"Операцію, яка тривала понад 5 годин, виконали лікарі опікового відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака Андрій Погоріляк, Євген Петрус та лікар-інтерн Денис Фізер. Анестезіологічне забезпечення провели Вікторія Гошівська та Василь Штуллер. Під час оперативного втручання пацієнту очистили рану від сторонніх тіл, висікли всі нежиттєздатні тканини в межах здорових, відновили нерви, сухожилки, повне кровопостачання, а також виконали металоостеосинтез трьома спицями та закрили дефект шкірою", — йдеться у повідомленні лікарні.

Лікарі додають, що післяопераційний період пройшов без ускладнень, а пацієнт готується до виписки.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок