У Боздоському парку в Ужгороді проведуть гастрономічну толоку

У Боздоському парку в Ужгороді проведуть гастрономічну толоку

В Ужгороді проведуть гастрономічну толоку
Прибирання довкілля. Getty Images

У Боздоському парку в Ужгороді у суботу, 13 квітня, проведуть гастрономічну толоку. Після прибирання учасників заходу запрошують залишитися на пікнік, тренінг та на спортивні й настільні ігри.

Про це Суспільному розповів член правління громадської організації "Європейська школа" Ладислав Помпель.

Захід організовують представники ГО "Європейська школа" спільно із Центром громадських ініціатив міської ради.

"З'явилася ідея зробити хорошу толоку, але щоб це не було просто як прибирання, а більше як соціально відповідальний громадський пікнік. Тому ми назвали це гастротолокою. Керівництво парку "Боздош" нам порадило дуже хорошу локацію біля підвісного мосту, де ми можемо зробити пікнік. Збір волонтерів у нас запланований на 11 годину. Волонтером може стати будь-хто. Ми оргкомітетом поділимо, що за кожною волонтерською групою закріплюємо відповідальну особу. Ми не тільки будемо прибирати сміття, але й будемо чистити певні чагарники. Проте ми не будемо чіпаємо й обрізати дерева. Саме для цього і закріплюється за кожною волонтерською групою відповідна особа, яка буде дивитися, щоб не пошкодити ні в якому разі дерева", — розповів Ладислав Помпель.

Прибирання буде тривати орієнтовно із 11:00 до 14:00. Частина оргкомітету буде готувати бограчТрадиційний угорський гуляш, який готують на Закарпатті. вже з 09:00.

"Волонтери, які прийдуть допомогти прибирати, зможуть скуштувати наш закарпатський бограч, скуштувати закарпатські смаколики. Ми розраховуємо, що серед волонтерів буде представник внутрішньопереміщених осіб. Таким чином ми хочемо продемонструвати нашу закарпатську кухню", — додав Ладислав Помпель.
У Боздоському парку в Ужгороді проведуть гастрономічну толоку
Афіша гастротолоки в Ужгороді. European School

Після пікніку буде проводитись тренінг на свіжому повітрі, а також різноманітні настільні й спортивні ігри.

"Головною метою цього заходу є показати, що можна відпочивати класно на природі, без алкоголю, попрацювавши й насолоджуватися своєю громадською діяльністю й щось взяти для себе. Ми забезпечимо всіх рукавичками, мішками для сміття, але якщо взяти із собою реманент, який можна використовувати під час толоки, то ми будемо тільки раді. Також закликаємо взяти із собою каремати, ковдри та килимки", — зазначили в оргкомітеті.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок