Актори Закарпатського муздрамтеатру готують виставу "Інша"

Актори Закарпатського муздрамтеатру готують виставу "Інша"

"Інша" — таку назву має вистава, яку готують актори Закарпатського муздрамтеатру разом із режисером-постановником з Івано-Франківська Тарасом Бенюком. Прем’єра буде 1 і 3 березня. У виставі грають четверо акторів. Для глядачів підготували танці та пісні англійською мовою.

За словами режисера-постановника Тараса Бенюка, мотиви для вистави взяли з п’єси Ніла ЛаБута.

"Це американський драматург, він живе в США, тому дії вистави відбуваються в Нью-Йорку. Це вистава про кохання. По жанру, як автор її визначив, це мелодрама. Тут не тільки мелодрама, тут є і драма, і мелодрама, тут є і комедія, тут є і мюзикл", — розповів Тарас Бенюк.

Актори Закарпатського муздрамтеатру готують виставу "Інша"
Закарпатський муздрамтеатр

Вистава — українською мовою, пісні — англійською. Ролі грають четверо акторів. Роль героїні Еллен грає акторка Дар’я Горшкова.

"Мені доводиться виходити на сцену і грати людину без комплексів. Людину, яка себе приймає такою, яка вона є, яка любить життя, яка любить себе в цьому житті. Складно грати, це дуже великий виклик. Мені треба співати на сцені і я працювала над цим цілий місяць. Дуже складно, я хвилююся", — сказала Дар’я Горшкова.

Прем’єра вистави "Інша" буде 1 і 3 березня в Закарпатському муздрамтеатрі. Тривалість – півтори години. Глядачами вистави можуть бути люди віком від 16 років.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок