На Закарпатті поблизу кордону зі Словаччиною затримали росіянина

На Закарпатті поблизу кордону зі Словаччиною затримали росіянина

На Закарпатті поблизу кордону зі Словаччиною затримали росіянина
. Фото: ДПСУ

На околиці села Оноківці Ужгородського району 19 лютого прикордонники затримали 20-річного росіянина, який прямував в напрямку кордону зі Словаччиною.

Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

За інформацією відомства, чоловіка, який прямував околицею прикордонного села Оноківці у напрямку українсько-словацького кордону зафіксувала фотопастка прикордонників.

Затримали його за кількасот метрів від кордону, вистеживши за допомогою тепловізора. Затриманий виявився двадцятирічним громадянином Росії.

"Чоловік прибув в Україну у 2021 році і з того часу проживав у Чернігові. Іноземець вирішив залишити територію України і дістатися Чехії, де проживають його друзі. Він промоніторив інтернетресурси та соцмережі, спланував маршрут і приїхав до Ужгорода, щоб звідти пробратися до Словаччини. Юнак дочекався темряви і вирушив з міста пішки. На шляху прямування його затримав прикордонний наряд", — йдеться у повідомленні.

Затриманого помістили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після встановлення всіх обставин його притягнуть до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону та за порушення правил перебування на території України.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок