Працівники СБУ Тернопільщини повідомили про підозру російському чиновнику

Працівники СБУ Тернопільщини повідомили про підозру російському чиновнику

Губернатор Тверської області, СБУ, підозра
Губернатор Тверської області. Управління СБ України в Тернопільській області

Працівники СБУ Тернопільщини повідомила про підозру губернатору Тверської області, який постачав дрони та радіостанції російським військовим.

Про це повідомили на сторінці управління СБУ у Тернопільській області.

Слідчі Тернопільського управління СБУ зібрали докази щодо губернатора Ігоря Рудені, який фінансував підрозділи російських окупаційних військ.

"Російський чиновник передавав командуванню іменного підрозділу Тверської області розвідувальні дрони, рації та комплекти для налагодження супутникового інтернет-зв’язку, а також забезпечував окупантів військовою формою та амуніцією. Згодом ці безпілотники та засоби зв’язку ворог використовував під час ведення бойових дій проти ЗСУ на Запорізькому напрямку", — йдеться у повідомленні.

Новобранцям, жителям Верхньоволжя з батальйону "Волга", губернатор області втричі збільшив розмір одноразових виплат, які виплачуються росіянам після підписання контракту. Також він призначив матеріальну допомогу військовим, які беруть участь у бойових діях проти України, у розмірі до 150 тисяч рублів, для газифікації їхніх помешкань. Про це повідомили на сторінці управління СБУ у Тернопільській області.

Чоловіку повідомили про підозру за частиною 3 статті 110-2 ККУ — фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни, чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території, чи державного кордону України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

На початок