На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку Назару Мялікгулиєву

На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку Назару Мялікгулиєву

Назар Мялікгулиєву, меморіальна дошка
Меморіальна дошка Назару Мялікгулиєву. Ірина Кошіль

У Козові, що на Тернопільщині, відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Назару Мялікгулиєву. Її встановили на будинку, де жив захисник України. Про це Суспільному повідомила речниця Тернопільської територіальної організації партії "Європейська Солідарність", членом якої був військовослужбовець.

Нагадаємо, Назар Мялікгулиєв був бійцем 10-ої гірсько-штурмової бригади, загинув у червні 2022 року під час виконання бойового завдання.

Назар Мялікгулиєв
Відкриття меморіальної дошки Назару Мялікгулиєву. Ірина Кошіль

"Дякую всім, хто сьогодні прийшов на відкриття дошки меморіальної. Це, на жаль, вже єдине, що для нього можна зробити. В мене чоловік був надзвичайною людиною, Назар був дуже позитивний. У нього мрія була, що ми виженемо ворога і побудуємо справжню державу. Усі свої відео в соцмережах він закінчував словами: "Україну кохайте, державу любіть". Він був переконаний, що ми можемо збудувати сильну державу і робив усе для цього. У нього дійсно було багато планів, які я маю надію, ми зможемо реалізувати", — розповіла дружина загиблого захисника Галина Шупер.

Галина Шупер
Галина Шупер. Ірина Кошіль

Назар Мялікгулиєв
Меморіальна дошка Назару Мялікгулиєву. Ірина Кошіль

"Назар був великою і світлою людиною. І так сталося, що ми з колегами були в нього за кілька місяців до того, як він загинув. Він завжди із захватом розповідав, що йому вдається, які в нього досягнення. Він щиро це розказував і було видно, що він любить ту справу, яку робить. Маю від нього подарунок. Назар любив з металу вирізати маленькі значки. Ми не просто втратили Назара, а втратили все те, що він мав зробити в майбутньому. У нього було бачення, яка ця країна має бути. Ми маємо молитися за Назара, робити все можливе, аби втілити його мрії про країну та мрії таких хлопців, як Назар", — сказав громадсько-політичний діяч Віктор Шумада.

Віктор Шумада
Віктор Шумада. Ірина Кошіль

"Назар дуже любив життя. І це було видно з того, що він говорить, що робить. Він шалено любив Галю та дітей. У нього не було чужих дітей, він говорив про них високо і з такою радістю. І він дуже любив Україну. Це було видно за його вчинками і по його очах і це не просто пафосні слова. Він через це і повернувся з-за кордону, на цю війну", — розповів його однопартієць Роман Данилюк.

Роман Данилюк
Роман Данилюк. Ірина Кошіль

Назар Мялікгулиєв, меморіальна дошка
Відкриття меморіальної дошки Назару Мялікгулиєву. Ірина Кошіль

На початок