У Тернополі дівоча збірна України з футболу провела другий контрольний матч

У Тернополі дівоча збірна України з футболу провела другий контрольний матч

Команда дівочої збірної України U15 з футболу провела другий контрольний матч, в якому обіграла франківську команду "Прикарпаття-ДЮСШ №3". Матч завершився рахунком 4:1. Гра відбулася на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича.

Кореспонденти Суспільного повідомляють, що рахунок у першому таймі відкрили дівчата з Івано-Франківська, але наступні голи були за командою збірної. Забили: Ксенія Воробей, Софія Юрченко та Аріна Паскаренко. Аріна цього разу забила одразу два голи суперницям.

Дівоча збірна України U-15 з футболу
Аріна Паскаренко, футболістка дівочої збірної U15. Суспільне Тернопіль

"Я дуже рада, задоволена своїм результатом, ми виступали дисципліновано і все в нас було чудово. Було жарко, але ми справилися. Тренування були також у спеку, то вже звикли".

Романа Германюк з Івано-Франківської команди грала на позиції лівої нападниці.

Дівоча збірна України U-15 з футболу
Романа Германюк, футболістка команди "Прикарпаття-ДЮСШ №3". Суспільне Тернопіль

"Гра була достойна свого рівня. Видно, що дівчата готуються, видно, що зібрано дійсно найкращих. Це є дуже крутий досвід і для нас, і для них. Була приємна атмосфера, дякую дівчатам за гру".

Дівоча збірна України U-15 з футболу
Під час контрольного матчу. Суспільне Тернопіль

"Прикарпаття-ДЮСШ №3" є командою Першої ліги. За словами головного тренера Івана Олійника, троє дівчат з Івано-Франківської команди були відібрані до складу дівочої збірної U15.

Дівоча збірна України U-15 з футболу
Іван Олійник, головний тренер "Прикарпаття-ДЮСШ №3". Суспільне Тернопіль

"Ми грали командою. У нас 2010 року не було, були 2009 і 2008 рік. Тренеру збірної вирішувати, кого залишити, з ким працювати далі. Побачили свої помилки. Збірна швидка. На кожній позиції є хороші гравчині, вони доводять своє місце в збірній. А ми вже скільки могли, стільки протиставляли свої вміння. Вийшло не дуже. Будемо працювати над помилками".

Дівоча збірна України U-15 з футболу
Триває матч з футболу. Суспільне Тернопіль

Це був другий контрольний матч футболісток дівочої збірної України U15 у Тернополі. За словами головної тренерки збірної Олени Кудзієвої, попередній був з дівчатами з львівської команди "Рух". Тоді дівоча збірна також перемогла.

Дівоча збірна України U-15 з футболу
Олена Кудзієва, головна тренерка дівочої збірної U15. Суспільне Тернопіль

"Неочікувано дівчата перемогли в двох матчах. Хоч дівчата були ще не зіграні, але вони справилися, уважно слухали настанови тренера й добилися перемоги".

Загалом у дівочій збірній України U15 є 22 гравчині 2010 року народження, повідомила Олена Кудзієва. Це наймолодша збірна України. У Тернополі відбулися їхні перші збори перед участю в офіційних змаганнях турніру розвитку УЄФА цієї осені, де команда гратиме уперше в історії.

"Сподіваємося на гарну гру наших дівчат", — сказала Олена Кудзієва.

Нагадаємо, на центральному міському стадіоні в Тернополі розпочалися тренувальні збори дівочої збірної команди України з футболу U15.

На початок