Оголосили підозри двом тернополянам, які допомагали чоловікам виїхати за кордон

Оголосили підозри двом тернополянам, які допомагали чоловікам виїхати за кордон

Виїзд за кордон, ухилянти, гроші, кримінал
Затримання тернополянина. Управління Національної поліції в Тернопільській області

Правоохоронці оголосили підозру двом тернополянам, які організували незаконне переправлення військовозобов’язаних через державний кордон.

Про це повідомили на сайті управління Національної поліції в Тернопільській області.

Тернополянка підшуковувала військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років і пропонувала за грошову винагороду організувати виїзд з України. Тернополянин займався пошуком чоловіків, а також на власному автомобілі доправляв чоловіків на територію Закарпатської області, надаючи поради та вказівки, як поза межами пропускних пунктів перейти кордон.

Поліція, затримання, ухилянти, виїзд за кордон
Затримання. Управління Національної поліції в Тернопільській області

Послугами тернополян скористалися семеро військовозобов’язаних. З кожного військовозобов’язаного брали від 12 до 16 тисяч американських доларів.

Правоохоронці задокументували спробу незаконного переправлення через кордон двох чоловіків. Перевізника разом з військовозобов’язаними, котрих він віз до обумовленого місця, затримали у місті Берегове. Правоохоронці оголосили підозри тернополянам за частиною 3 статті 332 ККУ — організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинена за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років.

Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави. Тернополянку взяли під нічний домашній арешт.

На початок