Керівник держустанови на Тернопільщині за гроші видавав довідки спортсменам

Керівник держустанови на Тернопільщині за гроші видавав довідки спортсменам

Хараб, корупція, гроші, Тернопільщина, червень 2024
Керівник держустанови на Тернопільщині за гроші видавав довідки. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Правоохоронці Тернопільщини затримали керівника держустанови, який за гроші видавав медичні довідки. Це документи, необхідні спортсменам для доступу до тренувань і змагань. Про це розповів речник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, викрили керівника державної установи слідчі Головного управління Нацполіції Тернопільщини спільно з працівниками СБУ.

"Чоловік пообіцяв тренеру вчасно підготувати довідки для всієї команди. За свої послуги попросив 10 500 гривень. Тренер заплатив аванс у розмірі 3 тисячі гривень, а решту приніс, коли прийшов забирати документи. Після того, як підозрюваний отримав 7500 гривень, його затримали працівники поліції", — розповів речник Нацполіції Тернопільщини.

Сергій Крета каже, затриманому оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого 1 частини 368 статті Кримінального кодексу. Це прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання штрафу або позбавлення волі до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до3 років. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська обласна прокуратура.

На початок